CFLA aicina uz semināriem “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā”
Apskatīt komentārus (0)


26.04.2017


 

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) aicina Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma saņēmējus un citus interesentus uz semināru par labo praksi ES fondu atbalsta izmantošanā. Semināri notiks vairākās Latvijas pilsētās, tostarp arī Rēzeknē.

Semināru mērķis ir palīdzēt esošajiem un potenciālajiem ES fondu atbalsta saņēmējiem projektu ieviešanas jautājumos, sniedzot ieteikumus veiksmīgai rezultātu sasniegšanai. Seminārā paredzēts aplūkot visu projekta dzīves ciklu, veltot uzmanību būtiskākajiem aspektiem katrā no tā īstenošanas posmiem.

Lai palīdzētu orientēties ES fondu sistēmā, seminārā tiks sniegta informācija par fondu ieviešanā iesaistītajām institūcijām un to funkciju sadalījumu, par projektu īstenošanā būtiskiem normatīvajiem dokumentiem un citiem aspektiem.

Seminārā tiks aplūkots tāds projekta īstenošanā svarīgs process kā iepirkumu organizēšana, tāpat tiks skaidrota pārbaužu veikšanas procedūra, sniegti padomi maksājuma dokumentu sagatavošanā, kā arī sniegti ieteikumi, kā izvairīties no neatbilstībām. Tiks sniegta arī Revīzijas iestādes pieredze projektu pārbaudēs.

Seminārs Rēzeknē notiks:

  • 31.05.2017. Rēzeknē, Rēzeknes novada pašvaldības telpās Atbrīvošanas alejā 95A.

Pieteikšanās semināra apmeklējumam un darba kārtība pieejama CFLA mājaslapā.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA