Preses izdevumi 2024. gadā

Abonētie preses izdevumi  2024. gadā

Krāslavas novada bibliotēkā Bērnu literatūras nodaļā

"ASTES" - vienīgais žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā

,,BALTAIS VALIS”- izglītojošs, aizraujošs žurnāls zinātkāriem bērniem.

"AVENE" - zinātkārs, aktīvs un sirsnīgs žurnāls jaunākā TĪŅU VECUMA MEITENĒM

"AVENĪTE" - Latvijā vienīgais žurnāls pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma MEITENĒM!

"ILUSTRĒTĀ JUNIORIEM MINI" - kvalitatīvākais mēneša žurnāls zinātkāriem bērniem un jauniešiem!

"MY LITTEL PONY" - attīstošs un izklaidējošs žurnāls meitenēm, kas iemīļojušas ponijus

,,MURR MODES NAMS”- Murr modes namā tiek izcelta ikvienas lasītājas unikalitāte, tāpēc žurnālā ir daudz sadaļu, kurās meitenes var pastāstīt par sevi vai radīt un izkrāsot jaunas lietas Murr modes nama modeļiem. Murr modes nams - tā ir meiteņu pasaule. Te meitenes atradīs visaktuālākos trendus, modes padomus un daudz iedvesmojošu aktivitāšu, pielikumu katrā numurā.

"DISNEY PRINCESES" - žurnāls mazām princesēm!

"VĀĢI" - attīstošs žurnāls Disneja animācijas filmas "Vāģi" cienītājiem

"DONALDS DAKS”-komiksi bērniem un pusaudžiem

"HOT WHEELS”- jauns auto&moto žurnāls zēniem

"ĶEPU PATRUĻA”-  aizraujoši stāsti, uzdevumi, krāsojamas lappuses un noderīgi ieteikumi vecākiem

"PŪCĪTE”-  attīstošu mīklu žurnāls bērniem. Katrā numurā fakti par kādu tēmu, krustvārdu mīklas, atjautības uzdevumi, labirinti, kā arī mīklas, kas palīdz mācīties lasīt, rēķināt, zīmēt, attīstīt loģiku. Pievienotā vērtība - spēles, konkursi, uzlīmes, plakāti.

,,LEDUS SIRDS”- Disneja studijas animācijas filmas “Ledus sirds”  varoņi – māsas Elza un Anna, kalnietis Kristofs, ziemeļbriedis Svens un jautrais sniegavīriņš Olafs – stāstos, atjautības uzdevumos, krāsu darbos, spēlēs un plakātos!

,,PEPPA PIG”- aizraujošs un izglītojošs žurnāls bērniem par cūciņas Pepas un viņas draugu dzīvnieciņu piedzīvojumiem.

Nāc uz Krāslavas novada bibliotēku un izvēlies žurnālus atbilstoši savam vecumam un interesēm!