Notika tikšanās ar Annu Elizabeti Griķi

12.01.2024

2023. gadā 27. decembrī Krāslavas novada bibliotēkā notika tikšanās ar Ph. D. Annu Elizabeti Griķi pasākumu cikla "Latviešu grāmatai 500" ietvaros.

Pasākumā klātesošie uzzināja par to, kā tapa Annas Elizabetes Griķes doktora darbs “Tautas dievbijība Romas Katoļu draudzēs Latgales pierobežā” vairāku gadu garumā. Šajā zinātniskajā darbā ir pētīta katoliskajā tradīcijā sakņotā tautas dievbijība Latgales dienvidaustrumu pierobežas Romas katoļu draudzēs Krāslavas un Ludzas novadā.

Lektore dāvināja sava promocijas darba kopsavilkumu Krāslavas novada bibliotēkai, kas jau atrodas bibliotēkas krājumā. Šeit atradīsiet informāciju par tautas dievbijības pētniecību un avotiem, Romas katoļu draudzēm Latgales pierobežā, Latgales pierobežu kā izpētes lauku un tautas dievbijības veidiem un izpausmēm Latgales pierobežā. Aicinām iepazīties!

Pateicamies Annai Elizabetei Griķei par tikšanos Krāslavā.

#latviešugrāmatai500 #lvgrāmatai500 #latvianbook500 #gramatai500 #Krāslavasnovadabibliotēka #KrāslavasNB #KNB

Ilonas Cabules, Krāslavas novada bibliotēkas sistēmas administratora foto