117545

Seminārs "Investējot jaunās videi draudzīgās tehnoloģijās bibliotēkās"
01.08.2021


Krāslavas novada centrālā bibliotēka aicina uz semināru "Investējot jaunās videi draudzīgās tehnoloģijās bibliotēkās":

26.08. no plkst. 09:00 līdz plkst. 12:00 - iepazīšanās ar Dagdas pilsētas Viedās bibliotēkas iespējām un pakalpojumiem;

27.08. no plkst. 10:00 līdz plkst. 12:30 - tiešsaistes tikšanās ar mākslinieci Ingūnu Levšu un Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centru

26. augustā Dagdas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā iepazīsimies ar Viedās bibliotēkas iespējām un pakalpojumiem. Piemēram, apskatīsim interaktīvo galdu ar ekrāna izmēru 65”, griešanas un reljefa veidošanas mašīnas komplektu radošo darbnīcu organizēšanai utt. Aicinām bērnus un jauniešus no 12 līdz 18 gadu vecumam!

Ievērojiet savstarpēju 2 metru distanci un lietojiet mutes un deguna aizsegus! 

27. augustā seminārs notiks tiešsaistē Zoom platformā, to būs iespējams apskatīt arī Krāslavas novada centrālās bibliotēkas Facebook lapā un Youtube kontā.

Ingūna Levša pastāstīs par digitālo gobelēnu sagatavošanu, Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs – par digitālu mājturību: dizaina veidošanu grafikas apstrādes programmā un auduma apdrukas tehnoloģiju izmantošanu.

Dalībai pasākumā 27.08. var pieteikties līdz 27.08. plkst. 09.00, sūtot savu  e-pasta adresi uz kraslbibl@apollo.lv, lai saņemtu pieslēgšanās saiti vai sekojiet tiešsaistē Krāslavas novada centrālās bibliotēkas Facebook lapā - @kraslavasbiblioteka

Informējam, ka tiešsaistes seminārs tiks ierakstīts un fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti bibliotēkas sociālajos medijos.

#europedirectinformācijascentrsAustrumlatgalē #europedirectinformācijascentri #EDAustrumlatgale

#tiešsaistespasākumi #pasākumiKNCB #krāslavasnovadacentrālābibliotēka #KNCB

Rēzeknes Centrālā bibliotēka Preiļu Galvenā bibliotēka Krāslavas novada centrālā bibliotēka

 
      Atpakaļ