Turpinās lāzertehnoloģiju kursi jauniešiem
Apskatīt komentārus (0)


27.11.2017


29. novembrī plkst. 15.45 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) IT centrā 203. telpā notiks kārtējais seminārs jauniešiem par lāzerteholoģiju pielietošanu digitālajā mākslā un dizainā. Semināru vadīs RTA pasniedzēji, kuru vadībā jaunieši apgūs prasmes izmantot modernas lāzertehnoloģiju iekārtas savu radošo ideju īstenošanā. Pieteikšanās semināram pie projekta vadītājas Intas Rimšānes.

Uz semināru sevišķi gaidīti arī Rēzeknes novada skolu vizuālās mākslas pedagogi, jo viens no projekta mērķiem ir apmācīt kursu vadītājus, kas turpmāk varēs palīdzēt bērniem un jauniešiem rīkoties ar šo moderno lāzeriekārtu.

Semināri notiek projekta EUCIDA -”European Connections in Digital Arts” (“Digitālā māksla aptver Eiropu”) ietvaros. EUCIDA ir 3 gadus ilgs projekts, kuru finansē Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa” un kuru īsteno modernās mākslas centrs Īrijā (Rua Red) un Francijā (Espace Multimédia Gantner) sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību. Projekta mērķis ir izveidot sadarbību starp digitālajiem māksliniekiem un kultūras pazinējiem Eiropā, tādā veidā attīstot inovācijas un veicinot digitālās mākslas popularitāti starptautiskā līmenī.

Anna Rancāne

Fotogalerija
foto: Eduards Medvedevs
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA