Tūrisma uzņēmēji piedalījās seminārā par kvalitātes paaugstināšanu
Apskatīt komentārus (0)


25.01.2017


23. janvārī ūdenstūrisma attīstības centrā “Bāka” notika Europe Direct informācijas centra Austrumlatgalē organizētais seminārs “Tūrisma uzņēmumu efektīvākas attīstības veicināšana Austrumlatgalē, sniedzot praktiskus padomus, kā virzīt savu produktu vai piedāvāt savus pakalpojumus Eiropas Savienības tirgū.”

Semināra pirmajā daļā tika apskatīti teorētiskie jautājumi par tūrisma pakalpojumiem, to iedalījumu, viesmīlības principiem. Tika stāstīts, cik liela nozīme ir cilvēciskajam faktoram, sagaidot viesus tūrisma uzņēmumā un izklāstot piedāvājuma iespējas. Kāds ir materiālais un nemateriālais viesmīlības produkts. Tāpat tika apskatīti tīrības standarti, telpu uzkopšanas veidi un metodes, tīrīšanas līdzekļu un inventāra izvēle un racionāls pielietojums. Semināra otrajā daļā notika praktiska telpu apskate, uzkopšanas darbu prezentēšana, pielietojot iepriekš teorētiskajā daļā apskatītos kopšanas līdzekļus. Semināru ļoti profesionāli vadīja Rēzeknes tehnikuma lektore Anita Raudive.

Seminārs tika rīkots, pamatojoties uz vienu no Eiropas Komisijas definētajām prioritātēm 2017. gadam – “Izaugsme, nodarbinātība un investīcijas”, jo konkurētspējas uzlabošana un veiksmīga tūrisma produkta virzīšana Eiropas Savienības tirgū ir būtisks nosacījums nodarbinātības veicināšanai un aktivitātes saglabāšanai lauku reģionos.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA