Skolotājus aicina pieteikties starptautiskam eTwinning semināram Horvātijā par brīvdabas pedagoģijas metodēm
Apskatīt komentārus (0)


28.02.2017


 

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai starptautiskā kontaktu veidošanas seminārā “Brīvdabas pedagoģijas metodes mācību procesā un eTwinning projektos”. Seminārs no 31.maija līdz 3.jūnijam notiks Šibenikā, Horvātijā. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 19.marts, aizpildot tiešsaistes anketu http://bit.ly/anketa_HR_2017. Semināru organizē Horvātijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Semināra mērķis ir apgūt brīvdabas pedagoģijas metodes un izmēģināt dažādus rīkus, lai organizētu veiksmīgus eTwinning skolu sadarbības projektus.

Seminārā skolotāji soli pa solim plānos projektus – apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus. Skolotājiem būs iespēja apgūt eTwinning Live platformas rīkus, kā arī projekta virtuālo TwinSpace vidi.

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus

Seminārā piedalās: vairāk nekā 100 skolotāju no dažādām Eiropas valstīm

Tēma: “Brīvdabas pedagoģijas metodes mācību procesā un eTwinning projektos”

Laiks: 2017.gada 31,maijs – 3.jūnijs

Vieta: Šibenika, Horvātija

Darba valoda: angļu

Dalībnieku skaits no Latvijas: 4 skolotāji

Prasības pretendentiem:

  • Dažādu priekšmetu pamatskolas vai vidusskolas skolotājs, īpaši aicinām pieteikties sporta un ģeogrāfijas skolotājus
  • Reģistrējies www.etwinning.net
  • Ir idejas eTwinning projektiem
  • Var sazināties angļu valodā
  • Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē
  • Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

eTwinning nodrošina transportu un sedz transporta izmaksas Rīga – Šibenika – Rīga, ieskaitot transporta izmaksas semināra programmas ietvaros. Tāpat eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Lai pieteiktos semināram, līdz šī gada 19.marta plkst. 24:00 jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē http://bit.ly/anketa_HR_2017. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Horvātijā”) vai zvanot uz 67358067.

Informācija par semināru eTwinning.lv tīmekļa vietnē: http://bit.ly/info_HR_2017

Semināra programma (angļu valodā): http://bit.ly/prog_HR_2017

eTwinning ir Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitāte, kura tiek īstenota, izmantojot projektu kā mācību metodi un nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, veicina pedagogu profesionālo pilnveidi IKT, metodikas un valodu jomā. Reģistrējoties eTwinning, skolotāji var īstenot projektus vietējā un Eiropas mērogā, izmantot bezmaksas tiešsaistes partneru atrašanas, sadarbības un projekta gaitas atainošanas rīkus, kā arī piedalīties vietējā un starptautiskā mēroga pedagogu profesionālās pilnveides pasākumos gan tiešsaistē, gan klātienē. Pašlaik eTwinning.net platformā reģistrējušies vairāk nekā 450 000 skolotāju. Informācija par citiem eTwinning pasākumiem – www.etwinning.lv.

Informāciju sagatavoja:
Baiba Suseja
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
(eTwinning komunikācijas jautājumos)
Mūkusalas iela 41 (2.stāvs), Rīga, LV-1004, Latvija
Tālr.:   +371 67358067
www.etwinning.lv
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA