Septembrī notiks bezmaksas informatīvais seminārs par daudzgadu prioritāšu integrēšanu ES programmas „Eiropa pilsoņiem” projektu pieteikumos
Apskatīt komentārus (0)


21.08.2017


 

Kultūras ministrijas ES programmas „Eiropa pilsoņiem” informācijas punkts Latvijā aicina piedalīties bezmaksas informatīvajā seminārā, kurš notiks 12.septembrī Rīgā, kultūras telpā „3 MĀSAS”, Zirgu ielā 1.

Semināra mērķis ir informēt Latvijas pašvaldību un to padotības iestāžu, kā arī nevalstisko organizāciju un biedrību pārstāvjus par programmu „Eiropa pilsoņiem” un tās specifiskajām daudzgadu prioritātēm, šoreiz īpašu uzmanību pievēršot tieši 2. atbalsta darbībai „Demokrātiskā iesaistīšanās un sabiedriskā līdzdalība” veltītajām prioritātēm.

Informatīvais seminārs būs īpašs ar to, ka līdztekus informācijai par programmas piedāvātajām finansējuma iespējām un veidlapas aizpildīšanas specifiku, tajā piedalīsies eksperts, kurš stāstīs par programmas daudzgadu prioritātēm un par iespējām tās veiksmīgi integrēt projektos. Par prioritāšu izvirzīšanas lomu projektu pieteikumos stāstīs „PROVIDUS” pētniece migrācijas un integrācijas jomā Agnese Lāce. Projekta iesniedzēja pieredzē dalīsies biedrības „Humana People to People in Latvia“ projektu vadītāja Rūta Kronberga, kura stāstīs par 2016.gadā atbalstīto ES programmas „Eiropa pilsoņiem” projektu „Better News Media” atbalsta apakšpasākumā 2.3. „Pilsoniskās sabiedrības projekti”, kurā organizācija „Humana People To People” darbojas kā sadarbības partneris.

Semināra darba programma ŠEIT
Pieteikšanās semināram ŠEIT

Pieteikšanās semināram tikai elektroniski!

Informāciju sagatavoja:
Agnese Rubene, Kultūras ministrijas ES kultūras kontaktpunkta nodaļas konsultante E-pasts: Agnese.Rubene@km.gov.lv
Tālr. (+371) 67330228
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA