Seminārs "LIAA piedāvātie pakalpojumi uzņēmējiem. Kā sagatavot un ieviest projektu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings""
Apskatīt komentārus (0)


08.12.2014


2014. gada 10. decembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra rīko semināru “LIAA piedāvātie pakalpojumi uzņēmējiem. Kā sagatavot un ieviest projektu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”"

Norises vieta: Rīga, Pērses iela 2, LIAA konferenču zālē 2. stāvā.

Semināra mērķauditorija ir potenciālie projektu iesniedzēji programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”, kā arī uzņēmēji, kas interesējas par LIAA eksporta pakalpojumiem un piedāvātajiem atbalsta instrumentiem.

Seminārā apmeklētāji tiks informēti par jaunajiem grozījumiem programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” un projektu ieviešanas prasībām. Interesenti tiks informēti arī par citiem LIAA piedāvātajiem pakalpojumiem un atbalstu eksportam. Seminārā tiks sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par programmas īstenošanu un LIAA pakalpojumiem.

Dalība bezmaksas.

Programma

Lūdzam iepriekš pieteikties uz individuālajām konsultācijām pa tālruni 67039499, kā arī sūtīt neskaidros jautājumus uz e-pasta adresi jautajumi@liaa.gov.lv, lai speciālisti jau iepriekš varētu sagatavot atbildes.

Pieteikšanās līdz 9. decembrim ŠEIT.

Kontaktinformācija:

Iveta Pavloviča, vecākā speciāliste

Klientu apkalpošanas nodaļa

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Pērses iela 2, Rīga, LV-1442

Tālrunis: +371 67039499

Fakss: +371 67039401

E-pasts: iveta.pavlovica@liaa.gov.lv

 

Informācijas avots: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

  


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA