128206

Seminārs “No lauka līdz galdam: taisnīga, veselīga un videi draudzīga pārtikas sistēma”
15.03.2023


Seminārs “No lauka līdz galdam: taisnīga, veselīga un videi draudzīga pārtikas sistēma”

30.03. no plkst. 13.00 līdz plkst. 16.00 Krāslavas novada centrālā bibliotēka kopā ar Europe Direct Austrumlatgalē rīkos semināru “No lauka līdz galdam: taisnīga, veselīga un videi draudzīga pārtikas sistēma”. Bibliotēkā notiks tikšanās ar Dainu Zvejsalnieci, dārzu plānošanas un iekārtošanas speciālisti, Perma kultūras metožu izmantotāju.

Daina Zvejsalniece ir arī zinoša pasniedzēja ar ilggadēju dārzkopības pieredzi. Daina palīdz apgūt dārza plānošanu un iekārtošanu, vienkārši un saprotami stāsta par augu grupām, iepazīstina ar plašo ziedu sortimentu, kas būtu visiederīgākie jūsu dārzā.

Dainas zemnieku saimniecībā “Gunda Z” ierīkotais dārzs jau vairākus gadus ir ieguvis novada gada balvu kā sakoptākais dārzs Rēzeknes novadā. Saimniecības galvenais darbības virziens ir zaļā dzīvesveida popularizēšana. Dainas moto ir „Mans dārzs ir mana mācību klase”.

Semināra mērķauditorija: dārzu īpašnieki, lauksaimnieki, bibliotekāri, skolotāji  un visi interesenti.  

Semināra mērķis: informēt iedzīvotājus par Zaļā dzīvesveida nozīmi, motivēt tos uz ilgtspējīgāku saimniekošanu, ekodizainu, kā pareizi apsaimniekot mazdārziņus un lielas platības.

Aicinām piedalīties pasākumā!

#EuropeDirectAustrumlatgalē #Krāslavasnovadacentrālābibliotēka #KrāslavasNCB #KNCB

 
      Atpakaļ