Seminārs: “Erasmus+: Jaunatne darbībā” pieredze pašvaldību darbā
Apskatīt komentārus (0)


30.03.2016


 

Šī gada 15. aprīlī Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra organizē pieredzes apmaiņas semināru pašvaldībās strādājošajiem speciālistiem (tostarp, jaunatnes lietu speciālistiem) par “Erasmus+: Jaunatne darbībā” starptautisko projektu rakstīšanu un īstenošanu. Seminārā informēsim arī par jaunumiem Eurodesk un Eiropas jaunatnes portālā.

Pieteikšanās semināram līdz 11. aprīļa plkst. 17:00.

Seminārs par “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektiem notiks viesnīcā “Bellevue Park Hotel Riga” (Slokas ielā 1, Rīgā). Dalība seminārā – bezmaksas.

Semināra mērķa grupa – pašvaldībās strādājošie speciālisti, kuru ikdienas darbs saistīts ar jauniešiem un jaunatnes politikas veidošanu.

Semināra darba programma

10:30 – 11:00 – reģistrēšanās.

11:00 – 12:00 – praktiski ieteikumi pašvaldībām par “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu rakstīšanu un īstenošanu, Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portāla jaunumiem.

12:00 – 12:40 – kā pašvaldībai kļūt par Eiropas Brīvprātīgā darba uzņemošo vai nosūtošo organizāciju? Eiropas Brīvprātīgais darbs svin 20 gadu jubileju.

13:00 – 14:30 – pašvaldību pieredzes stāsti, īstenojot “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektus.

14:30 – 15:30 – starptautiska pieredzes apmaiņa pašvaldības darbā.

15:30 – 16:00 – neformālas sarunas, diskusijas, jautājumi.

Aicinām pieteikties semināram tiešsaistē http://bit.ly/1UmSs8L līdz 11. aprīļa plkst. 17:00.

Vietu skaits seminārā ierobežots. Pieteikumus izvērtēsim atbilstoši semināra mērķa grupai. Apstiprinājums par dalību seminārā tiks nosūtīts elektroniski uz dalībnieka reģistrācijas anketā norādīto elektroniskā pasta adresi līdz 12. aprīļa plkst. 17:00.

Programma “Erasmus+” sniedz iespēju darboties neformāli, veidot un īstenot projektus starptautiskā līmenī, sadarboties ar citu valstu jauniešiem, iegūt nozīmīgas prasmes un iemaņas, attīstot jaunatnes jomu Eiropā un Latvijā. Programmas mērķis ir veicināt Eiropas pilsonības apzināšanos un iesaistīt jauniešus Eiropas nākotnes veidošanā.

Eurodesk ir Eiropas informācijas tīkls jauniešiem. Tūkstošiem jauniešu visā Eiropā ik gadu izmanto Eurodesk, lai meklētu informāciju par studiju, darba, ceļošanas iespējām Eiropā, arī partnerus saviem projektiem vai dalībniekus starptautiskiem pasākumiem. Eurodesk ir atbildīgs arī par Eiropas Jaunatnes portāla satura atjaunošanu. Portālā ir apkopotas vairāk nekā 10 000 interneta vietnes no 30 valstīm par jauniešus interesējošām tēmām – darbu, jaunatnes apmaiņām/brīvprātīgo darbu, jauniešu tiesībām, izglītību, jaunatnes portāliem, iespējām būt aktīvam pilsonim, kā arī par to, kā ceļot Eiropā.

Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā ministrija par programmas “Erasmus+” īstenošanu Latvijā, savukārt  Valsts izglītības attīstības aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra  nodrošina  programmas ieviešanu. Par projektu konkursiem jaunatnes jomā vairāk var uzzināt www.jaunatne.gov.lv. Savukārt par izglītības un mācību jomas projektiem – www.viaa.gov.lv.

Papildus informācija:

Kintija Bulava

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras

Komunikācijas daļas vecākā referente

Tālr.nr. 67356247

e-pasts: kintija.bulava@jaunatne.gov.lv
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA