130018

Diskusija “Eiropas politika un miera patiesā cena” Krāslavas novada bibliotēkā
02.10.2023


 

Aktualizējot pilsoniskās rīcības lomu miera un drošības saglabāšanā un diskutējot par to, ko mēs, Eiropas Savienības pierobežas reģiona iedzīvotāji, esam paveikuši, lai veicinātu demokrātiskāku un informētāku sabiedrību, 13.oktobrī no plkst. 11.00 līdz 13.15, Krāslavas novada bibliotēkā, Dīķu ielā 5, notiks izglītojoša diskusija - “Eiropas politika un miera patiesā cena”.

Diskusijas laikā runāsim par drošību un mieru ne tikai kā tiesībām, kas mums kā Eiropas Savienības iedzīvotājiem pienākas, bet arī paraudzīsimies uz tām kā mērķtiecīgas pilsoniskās iesaistīšanās rezultātu gan reģiona ekonomiskajās, gan pilsoniskajās norisēs.

Pasākuma pirmajā daļā būs četru lektoru, tajā skaitā Eiropas Parlamenta deputātes Daces Melbārdes, jauniešu biedrības Dagne valdes priekšsēdētāja Aivara Bačkura, Krāslavas rajona partnerības LEADER stratēģijas administratīvās vadītājas Zanes Ločmeles un Eiropas kopienas mesesamkopa.eu jaunā līderes, Klubs Māja prezidentes Ances Mālkalnas uzrunas iedvesmai par to, kas veido miera patiesās cenas formulu. Pēc tam sekos aktiera, viedokļu līdera un sabiedriski aktīvas personības Jāņa Kroņa vadīta diskusija.

Savukārt pasākuma noslēgumā Rēzeknes mākslas skolas jaunieši prezentēs savu skatījumu par diskusijas tēmu caur reāllaikā tapušajiem mākslas darbiem. 

Diskusiju organizē Europe Direct centrs Austrumlatgalē sadarbībā ar Eiropas Parlamenta biroju Latvijā un Krāslavas novada pašvaldību.

Pasākuma programma ir šeit. 

Pasākumu bez maksas aicināts apmeklēt ikviens interesents, iepriekš aizpildot pieteikuma anketu līdz 12.10.

https://forms.gle/P675v3Zjok9TEomH9 
      Atpakaļ