Sākas balsojums par Eiropas gada cilvēku Latvijā
Apskatīt komentārus (0)


20.11.2015


GADA EIROPAS CILVĒKA LATVIJĀ tituls ik gadu tiek piešķirts cilvēkam, kurš ar saviem darbiem devis vislielāko ieguldījumu Latvijas vārda popularizēšanai Eiropā un Eiropas kopējo vērtību integrēšanai Latvijā. Titula ieguvējs tiek noskaidrots sabiedrības balsojumā, ko tradicionāli organizē Eiropas Kustība Latvijā.

Jau astoņpadsmit gadus notiek balsojums par GADA EIROPAS CILVĒKU LATVIJĀ, kas ir iespēja atskatīties uz gada aktualitātēm sabiedrības dzīvē, izvērtēt notikušo, izteikt cieņu un atzinību ievērojamām personībām, kuras ļāvušas apzināties mūsu pašu vērtības un pienesumu Eiropai. Līdzšinējos gados ar savu balsojumu esam pateikuši paldies Vairai Vīķei Freibergai, Andrim Piebalgam, Zbigņevam Stankevičam, Renāram Kauperam, Inai Strazdiņai, Aigaram Apinim, Valdim Dombrovskim, Mairim Briedim un citiem.

Balsojums norit no 11. novembra līdz 29. decembrim http://www.visidati.lv/aptauja/1123225555/. Apbalvošanas ceremonija plānota 29.decembrī. Aicinām sūtīt izvirzītā kandidāta vārdu un īsu balsojuma pamatojumu uz: info@eiropaskustiba.lv. 19.decembrī tiks tiks izveidots kandidātu TOP 10.

Piedaloties balsojumā, aicinām pieteikt kandidātus no dažādām darbības sfērām – kultūras, izglītības un zinātnes darbiniekus, politiķus, finansistus un uzņēmējus, ārstus, žurnālistus, lauksaimniekus, uzņēmējus u.tml.

Papildu informācija:

Liene Valdmane
Eiropas Kustības Latvijā
Projektu vadītāja
info@eiropaskustiba.lv
mob. tālr: 22144144

Atbalsta: Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA