Politiskā mārketinga forums
Apskatīt komentārus (0)


14.07.2017


 

No 2017. gada 2. līdz 5. augustam ar Frīdriha Eberta fonda un Biznesa augstskolas Turība atbalstu Latvijā notiks starptautiskais Politiskā mārketinga forums (Political Marketing Forum).

Forumā piedalīsies 50 zinātnieki un praktiķi no visas pasaules, kuri pārstāvēs tādas valstis kā ASV, Krieviju, Vāciju, Turciju, Bulgāriju, Rumāniju, Zviedriju u.c. Foruma centrālais notikums būs konference un diskusijas, ko organizē Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultāte un kas norisināsies 3. augustā augstskolas telpās (Graudu iela 68, Rīga).

Dalībnieku vidū būs tādi starptautiski atzīti praktiķi kā profesors Brūss Ņūmens (Bruce Newman) no ASV, kurš ir bijis prezidenta vēlēšanu konsultants un forumā uzstāsties ar saviem pētījumiem par šī brīža aktualitātēm pasaules politikā. Konferencē tiks apspriestas tādas tēmas kā Trampa fenomens un iespējamā turpmākā rīcība un meklētas atbildes uz jautājumiem vai „Brexit” bija unikāls gadījums, kas neatkārtosies, ko likt pretī Krievijas propagandai, kāpēc postpadomju telpā nesekmējas politiskā dialoga veidošana, kādi ir jaunākie mārketinga instrumenti vēlēšanu cīņā, kā pārvarēt starpkultūru komunikācijas barjeras un sadzīvot ar migrāciju.

Politiskā mārketinga forums ir bezmaksas, pateicoties Frīdriha Eberta fonda un Biznesa augstskolas Turība finansiālajam atbalstam. Lūgts ikviens interesents, kam interesē politika, komunikācija, sabiedrības vadība.

Pieteikšanās e-pastā: kristine.tarvida.pmf@gmail.com.

Foruma darba valoda ir angļu.

Foruma programma
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA