Piesakiet savu Eiropas dienas pasākumu!
Apskatīt komentārus (0)


03.03.2016


 

9. maijā Latvijā un pārējā Eiropas Savienībā (ES) atzīmē Eiropas dienu. Šajā dienā 1950. gada 9. maijā Francijas ārlietu ministrs Robērs Šūmans nāca klajā ar savu redzējumu par Eiropas valstu sadarbību, kas novērstu vēl viena postoša kara iespējamību. Eiropas diena Latvijā tiek atzīmēta jau 21. gadu.

Šajā pavasarī plānoti vairāki vērienīgi pasākumi, lai veicinātu sabiedrības interesi un zināšanas par Eiropas Savienību – 9.maijā ikviens aicināts piedalīties Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstītajā Eiropas eksāmenā (tiešsaistē www.esmaja.lv), akcijā “Atpakaļ uz skolu” ar skolēniem tiksies Eiropas lietu eksperti, uz skolām dosies un sākumskolas skolēniem durvis vērs  Mobilais zināšanu ekspresis.

Arī Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, Ārlietu ministrija un ārvalstu vēstniecības organizēs Eiropas dienas svinības Rīgā un reģionos.

Augsti cienot skolotāju darbu un novērtējot izglītības iestāžu lomu sabiedrības izglītošanā, kā arī pašvaldību sniegtā atbalsta nozīmību, Latvijas Republikas ārlietu ministrija, Latvijas Republikas izglītības un zinātnes ministrija, Valsts izglītības satura centrs, Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, Eiropas Komisijas pārstāvniecība, Latvijas Pašvaldību savienība, biedrība Eiropas Kustība Latvijā 2016. gada 1.martā visām Latvijas izglītības iestādēm un pašvaldībām nosūtīja vēstuli ar aicinājumu plānot un organizēt Eiropas dienas pasākumus ikvienā izglītības iestādē un pašvaldībā.

Aicinām visas Latvijas izglītības iestādes un pašvaldības plānot un organizēt Eiropas dienas pasākumus ikvienā izglītības iestādē un pašvaldībā un reģistrēt to šeit! 

Latvijā plānotie Eiropas dienas pasākumi tiks apkopoti un būs apskatāmi www.esmaja.lv.

Papildu informācija: Liene Valdmane, 22144144,  info@eiropaskustiba.lv.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA