Piedalieties diskusijā par Eiropu ar Parlamenta locekļiem interneta vietnē ''LinkedIn''
Apskatīt komentārus (0)


30.08.2013


Kā Eiropas Savienibai būtu jāreaģē uz iespējamo ASV spiegošanu? Vai papildu brīdinājumi par nelabvēlīgo ietekmi uz veselību atturēs pusaudžus no smēķēšanas? Vai ES datu aizsardzības noteikumi attaisnos uz tiem liktās cerības? Šie ir tikai daži no diskusiju tematiem, ko nesen ''LinkedIn'' apsprieda EP politisko grupu pārstāvji. Uzziniet vairāk par minētajiem tematiem, satieciet savus amata biedrus, lai kopīgi apspriestu Eiropai svarīgus jautājumus un saņemiet jaunākās ziņas par EP.

Kopš 2011. gada novembra Eiropas Parlaments ir atrodams pasaules lielākajā profesionāļiem veltītajā interneta vietnē, kurā reģistrējušies vairāk kā 225 miljoni lietotāju. Eiropas Parlamenta diskusiju grupā ir vairāk kā 4500 diskusijas locekļu un Parlamenta profilam ir vairāk kā 25,200 sekotāju. Kopš 2012. gada augusta ir pievienoti vairāk kā 200 jauni ieraksti.

Lai saņemtu jaunāko informāciju par Parlamenta aktualitātēm, kā ar lai ieteiktu, dalītos un komentētu, sekojiet Parlamenta profilam ''LinkedIn''. Jums ir iespēja satikt savus amata biedrus forumā, kurā tiek apspriesti dažādi ar Eiropas Parlamentu saistīti jautājumi, piemēram, politika, debates, ziņojumi, iesāktie projekti utt.

Iespēja sekot priekšsēdētājam

Aprīlī Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs Martins Šulcs izveidoja savu profilu "LinkedIn" ietekmīgo cilvēku programmas ietvaros, kurā atrodami iedvesmojoši ieraksti no tādiem uzņēmējdarbības un politiskajiem līderiem kā, piemēram, Ričards Brensons, Bils Geits un Baraks Obama.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA