Panda aicina uz Eiropas dienas radošo darbnīcu
Apskatīt komentārus (0)


06.05.2014


Atzīmējot Eiropas dienu, ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fonda Pandu aicina bērnus un viņu vecākus sestdien, 10.maijā, no plkst.11.00 līdz 13.00 apmeklēt radošo darbnīcu „Svinam Eiropas dienu!” Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Radošajā darbnīcā Panda aicinās skatīties animācijas studijas AtomArt bērnu filmas un, kā ierasts, veidot Pandas masku. Par godu Eiropas dienai, Pasaules Dabas Fonda Panda būs sarūpējis erudīcijas spēli par ES valstu nacionālajiem dzīvniekiem, kas ļaus bērniem tuvāk iepazīties ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas nacionālajiem putniem un zvēriem. 

Darbnīcas noslēgumā ikvienam bērniņam Panda pasniegs diplomu par piedalīšanos.

Pasākumā gaidīti bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem. Ar mazajiem darbosies Pasaules Dabas Fonda simboliskais tēls – Panda, kuram palīdzēs fonda brīvprātīgās kustības dalībnieki.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Pasaules Dabas Fonds Latvijā darbojas kopš 1991.gada, un tā mērķis ir veicināt sabiedrības informētību un izpratni par vides aizsardzības jautājumiem. Savas darbības laikā PDF organizējis dažādus pasākumus, tostarp, demonstrācijas, izglītojošas un informatīvas kampaņas, lobisma aktivitātes u.c.

Šogad 1.maijā  Latvija atzīmēja tieši desmit gadus kopš iestāšanās Eiropas Savienībā. Gadadienai veltītus pasākumus Latvijas pilsētās un novados meklējiet www.esmaja.lv LV10ES pasākumu kalendārā.

1950.gada 9.maijā – piecus gadus pēc Otrā pasaules kara beigām – Francijas ārlietu ministrs Roberts Šūmans nāca klajā ar plānu apvienot Eiropas valstu ogļu un tērauda nozares, lai tā novērstu vēl viena kara iespēju. Šī ideja kļuva par Eiropas Savienības sākumpunktu, tāpēc 9.maiju visā Eiropas Savienībā atzīmē kā Eiropas dienu. 

 

Papildu informācija:

Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA