Notiks seminārs tūrisma uzņēmēju kvalitātes paaugstināšanai
Apskatīt komentārus (0)


17.01.2017


23. janvārī pulksten 10.00 ūdenstūrisma attīstības centrā “Bāka”, Gaigalavas pagastā Europe Direct Informācijas centrs Austrumlatgalē organizē semināru par tūrisma uzņēmumu attīstības veicināšanu un kvalitātes paaugstināšanu.

Semināra vadītāja, programmas “Viesnīcu pakalpojumi” lektore Rēzeknes Tehnikumā Anita Raudive sniegs praktiskus padomus, kā virzīt savu produktu vai piedāvāt savus tūrisma pakalpojumus plašajā un daudzpusīgajā Eiropas Savienības tirgū. Lektore stāstīs par pirmā iespaida nozīmi tūrismā un viesmīlības servisā, par tīrību kā vienu no svarīgākajiem uzņēmuma un pakalpojuma kvalitātes rādītājiem, par tīrības standartiem, uzkopšanas veidiem un metodēm, kā arī par tīrīšanas līdzekļu un inventāra izvēli un racionālu pielietojumu. Semināra otrajā daļā būs praktiskas apmācības par tīrības standartu izvērtēšanu, kā arī uzkopšanas darbu norisi viesu numuros un koplietošanas telpās.

Jāatzīmē, ka seminārs tiek rīkots, pamatojoties uz vienu no Eiropas Komisijas definētajām prioritātēm 2017. gadam – “Izaugsme, nodarbinātība un investīcijas”, jo konkurētspējas uzlabošana un veiksmīga tūrisma produkta virzīšana Eiropas Savienības tirgū ir būtisks nosacījums nodarbinātības veicināšanai un aktivitātes saglabāšanai lauku reģionos.

Pieteikties semināram aicinām līdz piektdienai, 20. janvārim, zvanot vai rakstot Rēzeknes novada Tūrisma informācijas centra vadītājai Ligitai Harčevskai (tel. 28686863, e-pasts ligita.harcevska@gmail.com).
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA