Nautrēnu vidusskola piedalās Erasmus+ projekta nedēļā Rumānijā
Apskatīt komentārus (0)


04.11.2015


Nautrēnu vidusskolas Erasmus+ projekta komanda – skolotājas Nellija Žogota, Renāte Jurdža un skolnieces Sandra Timša, Santa Gricāne un Elvita Kotāne atgriezušās no Rumānijas pilsētas Kavnicas, kur risinājās projekta aktivitātes, tostarp riteņbraukšanas tūrisma izpēte un tūrismu taku testēšana. Projektā piedalās skolas no Rumānijas, Čehijas, Latvijas, Horvātijas, Slovēnijas, Itālijas, Vācijas un Polijas.

Tā kā projekts ietver plašu trīs gadu programmu, tā laikā tiek veikts apjomīgs pētījums par riteņbraukšanas iespējām Eiropā. Tiek veidots e- riteņbraukšanas uzņēmums, kur skolēni realizē savas idejas par optimālām riteņbraukšanas biznesa iespējām, kā arī tiek veidota filma, iekļaujot visu projekta dalībvalstu piedāvātās riteņbraukšanas trases. Projekta dalībnieki ir gandarīti par jau paveikto, kā arī par iespējām iepazīt citam citu un bagātināties no katras valsts vēstures un kultūras daudzveidības.

Iespaidu ir ļoti daudz: ceļojums cauri sešām Eiropas valstīm, brīnišķīgā daba, rudenīgie kalni un ielejas ar daudziem ciematiem, līdzdalība projekta aktivitātēs, jauni draugi un izaicinājumi velo trasēs, kopīgs darbs un ideju īstenojums, veidojot projekta materiālus.

Par projekta norisi un iespaidiem skolas kolektīvs var uzzināt komandas brīvā mikrofona stundās klasēs, ir tapis projekta pasākumu un aktivitāšu video, kā arī stends ar foto mirkļiem.

Projekts turpnāsies aprīlī Horvātijā, Bedekovčinas pilsētā.

No sirds pateicos projekta komandai par darbu, kā arī skolas kolektīvam un vadībai par atbalstu!

Projekta satura koordinatore Nellija Žogota

Fotogrāfijas ir šeit
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA