Meklējam divus jauniešus no Latvijas - strādājošu un bezdarbnieku!
Apskatīt komentārus (0)


27.08.2013


6.-8. novembrī Briselē Eiropas Parlaments rīko pilsoņu forumu jeb Agoru par jaunatnes bezdarba problēmām. No katras dalībvalsts tiks uzaicināti divi jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem - strādājošs un bezdarbnieks. Interesentiem pieteikšanās līdz 31. augustam. Pilsoņu Agoras dalībnieku izmaksas sedz Eiropas Parlaments.HD Meklējam divus jauniešus no Latvijas - strādājošu un bezdarbnieku!

 

Lielai daļai no miljoniem Eiropas jauniešu pabeigt vai finansēt mācības, ne tikai atrast darbu vai prakses vietu, bet pat parakstīt darba līgumu, sākt savu paša projektu vai darbību, dzīvot neatkarīgi vai īrēt dzīvokli ir nebeidzama šķēršļu josla, raksturo Eiropas Parlamenta prezidents Martins Šulcs un Eiropas Parlamenta viceprezidente Izabella Djurāna. "Un daudziem no jums to pārvarēt nav pa spēkam," viņi atzīst.

 

Ekonomiskās lejupslīdes laikā, kas pašlaik ir pārņēmusi Eiropu, "mūsu uzdevums ir tai likt pretī jauniešu nodarbinātības atbalsta politiku visās nozarēs," uzskata Eiropas Parlamenta prezidents un viceprezidente.

 

Eiropas Parlamenta pilsoņu Agoras par jauniešu bezdarbu mērķis ir sapulcināt jauniešus no visas Eiropas, lai apspriestu Eiropas nodarbinātības tirgū pastāvošās problēmas. Ar ekspertu palīdzību šie jaunieši diskutēs ar pārējiem dalībniekiem no citām dalībvalstīm par dažādiem konkrētiem jautājumiem, kas saistīti ar jauniešu bezdarbu. Pilsoņu Agoras laikā sagatavotie ieteikumi tiks darīti zināmi Eiropas lēmumu pieņēmējiem.

 

Pilsoņu Agoras par dažādiem jautājumiem Eiropas Parlaments organizē jau kopš 2007. gada.

Praktiskā informācija
Lai pieteiktos uz jauniešu forumu par bezdarba problēmu, līdz 31. augustam jāaizpilda pieteikuma veidlapa: http://www.europarl.europa.eu/agora2013/lv

Tā kā diskusijas norisināsies angļu, franču, spāņu vai vācu valodā, dalībniekiem jāspēj diskutēt vienā no šīm valodām.

Dalībnieku atlase notiks 2013. gada septembra pirmajā nedēļā.

Kontakti papildus informācijai:
Marta Rībele,
marta.ribele@europarl.europa.eu
tālr. 67085468
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA