Maijā notiks divi bezmaksas informatīvie semināri par prioritāšu akcentēšanu pilsoniskās līdzdalības un Eiropas vēstures piemiņas projektos ES programmā “Eiropa pilsoņiem”
Apskatīt komentārus (0)


20.04.2016


ES programmas „Eiropa pilsoņiem” projektu iesniegšanas 2. kārta noslēgsies 2016. gada 1. septembrī. Tādēļ visiem potenciālajiem projektu iesniedzējiem, kuri plāno iesniegt projektus ES programmas “Eiropa pilsoņiem” 2. darbības “Demokrātiskā iesaistīšanās un pilsoniskā līdzdalība” 2.1 apakšpasākuma „Pašvaldību sadraudzība (Town Twinning)” un 2.2 apakšpasākuma “Pašvaldību tīklojumi (Networks of Towns)” ietvaros iesakām savlaicīgi apdomāt projektu idejas un izskatīt iespējas piesaistīt sadarbības partnerus. Pieteikumu iesniegšana vēl nav atvērta.

Par iespējām atrast sadarbības partnerus programmas ietvaros, sekojiet līdzi programmas informācijas punkta Latvijā mājas lapas sadaļā par sadarbības piedāvājumiem ŠEIT Vai arī izveidojiet savu sadarbības piedāvājumu ŠEIT

Kultūras ministrijas ES programmas “Eiropa pilsoņiem” informācijas punkts Latvijā aicina piedalīties divos bezmaksas informatīvajos semināros, kuri notiks 12. un 18. maijā, viesnīcā „MONIKA Centrum Hotels”, Elizabetes ielā 21, Rīgā, konferenču zālē „AURORA”.

ES programma „Eiropa pilsoņiem” sastāv no divām atbalsta darbībām:

1. atbalsta darbība – Eiropas vēstures piemiņas pasākumi Atbalsta darbības galvenais mērķis ir veicināt mieru un labklājību, kā arī aktualizēt vēsturisko vērtību nozīmi, īpaši atbalstot projektus, kuri atspoguļo galvenos pagrieziena punktus Eiropas vēsturē laika posmā no 20. gadsimta sākuma līdz mūsdienām, to nozīmi un sekas, ko Eiropa izjūt vēl šodien.

2. atbalsta darbība – Demokrātiskā iesaistīšanās un pilsoniskā līdzdalība Atbalsta darbības mērķis ir tuvināt Eiropu tās iedzīvotājiem, rosinot debates par Eiropas Savienībai aktuālajiem jautājumiem vietējā, reģionālā un starptautiskā-dalībvalstu līmenī. Veicināt iedzīvotāju iespējas piedalīties ES politikas veidošanas procesos, stiprināt solidaritāti Eiropas pilsoņu vidū, kā arī nodrošināt pilsoniskās sabiedrības organizāciju iespēju palielināšanos, lai to biedrus un plašāku sabiedrību iesaistītu ES demokrātiskajā dzīvē.

Šie divi informatīvie semināri atšķirsies no iepriekšējiem ar to, ka līdztekus informācijai par programmas specifiku un veidlapas aizpildīšanu tajos piedalīsies eksperti, kuri stāstīs par programmas prioritātēm un par iespējām tās veiksmīgi integrēt projektos.

Pirmais seminārs – 2016. gada 12. maijā, būs veltīts prioritāšu akcentēšanai pilsoniskās līdzdalības projektos ES programmā “Eiropa pilsoņiem”. Seminārā piedalīsies sabiedriskās politikas centra PROVIDUS attīstības direktore un rīcībpolitikas analītiķe – Marija Golubeva.

Darba programma ŠEIT

Pieteikšanās semināram ŠEIT

Otrais seminārs – 2016. gada 18. maijā, būs veltīts prioritāšu akcentēšanai Eiropas vēstures piemiņas projektos ES programmā “Eiropa pilsoņiem”. Seminārā piedalīsies Latvijas Universitātes vēstures doktorants, Baltijas Starptautiskās akadēmijas lektors Eiropas vēsturē – Edgars Engīzers.

Darba programma ŠEIT

Pieteikšanās semināram ŠEIT 

Pieteikšanās semināram elektroniski.

Kontaktinformācija:

ES programmas „Eiropa pilsoņiem” informācijas punkts Latvijā

tel.: +371 67330228 

e-pasts: eiropapilsoniem@km.gov.lv 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA