Ludzas pilsētas ģimnāzijā notika pasākums "Mācies par Eiropas Savienību"
Apskatīt komentārus (0)


10.12.2013


2013. gada novembrī Ludzas pilsētas ģimnāzijā notika pasākumi ceturto klašu skolēniem  „Mācies par Eiropas Savienību”. Kopējais apmeklētāju skaits bija 43 bērni. Pasākumu mērķis bija iepazīstināt un ieinteresēt skolēnus meklēt vairāk informācijas par Eiropas Savienību.

Pasākumā tika stāstīts par to, kas ir Eiropas Savienība, tā organizēšanai bibliotēkas darbinieki izmantoja materiālus no interneta vietnes www.europa.eu/kids-comer „Bērnu stūrītis”. Tajā ir daudz interesantas un derīgas informācijas ar dažādām spēlēm, kuras arī bija izmantotas, jo  spēle ir pats labākais veids, kā ieinteresēt jaunāko klašu skolēnus.

Lai nostiprinātu bērnu interesi, spēlēja visa klase kopā. Bērniem tika izdalīti ES dalībvalstu karodziņi un lapas-špiķeri ar valstu nosaukumiem. Vajadzēja ātri sameklēt konkrētās valsts karodziņu. Bērniem šī spēle ļoti patika, pie tam karodziņi tika dāvināti par piemiņu.

Pasākuma otrajā daļā tika izmantots mācību līdzeklis „Iepazīsti ES un izmanto savas iespējas” prezentācija 4.-6. klasēm „Kultūra un māksla ES dalībvalstīs”. Tā bija viktorīna „Kā tu pazīsti dažādu Eiropas rakstnieku daiļradi”,  kuras mērķis bija popularizēt bērniem domāto Eiropas rakstnieku daiļradi.   Visas viktorīnā minētās grāmatas bērni varēja apskatīt.

Vairāki skolēni pēc pasākuma atnāca uz bibliotēku paņemt grāmatu, kura viņus ieinteresēja, kā arī uzzināt dažādu informāciju par Eiropas Savienību, tāpēc var secināt, ka pasākuma mēŗkis bija sasniegts.

Fotogrāfijas ir šeit

Ilga Kaupuža, Ludzas bibliotēkas vecākā bilbiotekāre
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA