Līdz 22.augustam var pieteikties partnerības veicināšanas pasākumam!
Apskatīt komentārus (0)


15.08.2014


 

2014. gada 10. septembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija organizē partnerības veicināšanas pasākumu, kura mērķis ir nodrošināt donorvalstu (Norvēģija, Īslande, Lihtenšteina) potenciālo projektu partneru ierašanos Latvijā, lai potenciālais projekta iesniedzējs un projekta partneris varētu saskaņot ar projekta iesniegšanu saistītos jautājumus un nepieciešamo dokumentāciju.

Pasākumā aicināti piedalīties tie projektu iesniedzēji, kuri plāno iesniegt projekta iesniegumu kādā no šobrīd izsludinātajiem Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014. gada perioda programmas „Nacionālā klimata politika” atklātajiem konkursiem:

Pasākuma ietvaros iespējams segt izmaksas (aviobiļetes un viesnīca) ne vairāk kā diviem pārstāvjiem no vienas donorvalsts partnera institūcijas.

Lai pieteiktos dalībai pasākumā, potenciālajam Latvijas projekta iesniedzējam ir jāaizpilda pieteikuma veidlapa un jānosūta uz e-pastu eeagrants@varam.gov.lv līdz 2014. gada 22. augustam. Sīkāku informāciju par pasākumu skatīt pieteikuma veidlapā.

Pasākums tiks finansēts no Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta Divpusējās sadarbības fonda līdzekļiem.

Informācijas avots: Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA