Latvijas Pašvaldību savienība izsludina pieteikšanos grantu projektu konkursam
Apskatīt komentārus (0)


08.02.2017


 

Latvijas Pašvaldību savienība izsludinājusi pieteikšanos grantu projektu konkursam projektā “Vietējās pašvaldības – attīstības izglītības un sabiedrības izpratnes veicinātājas” (“LADDER – Local Authorities as Drivers for Development Education and Raising awareness”). Eiropas Komisijas finansētais projekts LADDER (www.ladder-project.eu) ir vērsts uz sabiedrības izpratnes veicināšanu DEAR jomā. DEAR ir Eiropas Savienības programma, kuras mērķis ir informēt ES pilsoņus par attīstības jautājumiem, mobilizēt lielāku sabiedrības atbalstu nabadzības novēršanas pasākumiem, atbalstīt inovatīvas idejas un mainīt attieksmes.

Grantu shēmas mērķis ir atbalstīt projektus attīstības izglītības jomā, kuru mērķis ir palielināt sabiedrības izpratni par attīstības izglītības jautājumiem un veicināt vietējo pašvaldību attīstību.

Minimālais granta apmērs 2000 eiro, maksimālais – 6000 eiro. Pašvaldības līdzfinansējums nav nepieciešams.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš 6.marts.

Pielikumā:

-          Konkursa nolikums

-          Projekta pieteikuma veidlapa (angļu valodā)

-          Projekta budžeta tāme (angļu valodā).

Vairāk informācijas: http://www.lps.lv/lv/projekti/aktivie-projekti/7-globalas-izglitibas-projekts-vietejas-pasvaldibas-attistibas-izglitibas-un-sabiedribas-izpratnes-veicinatajas/3511-latvijas-pasvaldibu-savieniba-izsludina-pieteiksanos-grantu-projektu-konkursam
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA