Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir sākusi projektu pieņemšanu programmā "Atbalsts "zaļo" tehnoloģiju ieviešanai ražošanā"
Apskatīt komentārus (0)


24.01.2014


Programmas mērķis ir atbalstīt inovatīvu vides tehnoloģiju, pakalpojumu un produktu ieviešanu produktiem, tehnoloģijām vai procesiem saistīto uzlabojumu veikšanai, kas dod ieguldījumu enerģijas efektīvai izmantošanai, izmešu samazināšanai un mazākam resursu patēriņam. Aktivitātes ietvaros atbalsts tiek piešķirts jaunu iekārtu iegādei; projekta publicitātes pasākumiem; pētniecības pasākumiem; zināšanu pārneses darbību finansēšanai ar projekta partneri, kas nepieciešama jauna produkta, pakalpojuma vai tehnoloģijas ieviešanai ražošanā.

Kopējais pieejamais finansējums šai aktivitātei ir 7 769 107 eiro, vienam atbalsta saņēmējam atklāta konkursa ietvaros maksimāli pieejamais finansējums ir 700 000 eiro, atbalsta intensitāte ir 45%. Atklātā konkursa ietvaros finansējumu jaunu tehnoloģiju un pakalpojumu ieviešanai ražošanā var saņemt juridiskās personas, kas Latvijas Republikā ir reģistrētas kā komersanti. Projekta iesniegumus var iesniegt LIAA Lietvedības nodaļā darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00 vai nosūtot pa pastu (ierakstītā vēstulē) uz adresi Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442, vai nosūtot uz elektroniskā pasta adresi: liaa@liaa.gov.lv (noformētu elektroniskā dokumenta veidā). Konkursa iesniegumi tiks pieņemti atbilstoši Ministru kabineta 2013.gada 10.decembra noteikumu projektam "Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā" atklāta projektu konkursa īstenošanas kārtība".

Plašāka informācija par atklātu konkursu un pieteikšanās kārtība uz atklāta konkursa atbalstu pieejama LIAA mājaslapā.

Programmas "Inovācijas "zaļās" ražošanas jomā" īstenošanu nodrošina programmas apsaimniekotājs - Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija sadarbībā ar LIAA un donorvalsts programmas partneri - Norvēģijas Karalistes valsts uzņēmumu "Innovation Norway".
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA