Latgales tūrisma nozares profesionāļi piedalījās apmācību ciklā
Apskatīt komentārus (0)


20.11.2015


Gandrīz 100 Latgales reģiona tūrisma uzņēmēji, tūrisma informācijas centru speciālisti un citi tūrisma nozares darbinieki piedalījās apmācību ciklā, ko organizēja „Europe Direct informācijas centrs Austrumlatgalē”. Latgales reģiona tūrisma asociācijas “Ezerzeme” vadītāja Līga Kondrāte norāda, ka šobrīd reģiona tūrisma nozares attīstībai it visā jābalstās uz kvalitāti, gan plānojot jaunus produktus, gan pozicionējot savu ceļojuma galamērķi, gan apkalpojot un uzņemot viesus. Kvalitātes jautājums ir būtisks, lai kopumā paaugstinātu visu Latgales tūrisma nozarē iesaistīto pušu konkurētspēju un lai veiksmīgi sagatavotos jauniem tūrisma projektiem. Līga Kondrāte norādīja, ka „Europe Direct informācijas centra Austrumlatgalē” investētie līdzekļi cilvēkresursu izglītības un profesionālās pilnveides jomā perspektīvā noteikti atmaksāsies.

Plānojot apmācību ciklu, tas tika sadalīts vairākos posmos. Pirmajā mācību seminārā, kas 2015. gada 26. oktobrī norisinājās renovētajā Lūznavas muižā, interesenti guva jaunas zināšanas par sabiedrisko attiecību veidošanu, komunikāciju ar masu saziņas līdzekļiem, darbu sociālajos tīklos un radošu pieeju sevis pozicionēšanā. Daugavpils novada TIC vadītāja Lolita Kozlovska dalījās pieredzē, kā pareizi rakstīt preses relīzes un sadarboties ar Latvijas masu saziņas līdzekļiem. Savukārt Baltictravelnews.lv direktors Aivars Mackevičs sniedza izsmeļošu praktisku informāciju par sava uzņēmuma atpazīstamības veicināšanu un tūrisma produktu virzību izmantot sociālos tīklus, kas mūsdienās ir kļuvuši par nozīmīgiem tirgvedības un mārketinga kanāliem. Turpretī žurnāla “Ir” un “Apple Latvia” radošais direktors Voldemārs Dūdums tūrisma galamērķa un produktu attīstīšanā un pozicionēšanā, mācīja būt radošiem, izvēloties netradicionālas metodes, kas dod iespēju uz sevi paraudzīties no malas no pilnīgi cita rakursa, un kā vienlaikus ar šādiem paņēmieniem būtiski paaugstināt savu atpazīstamību.

Savukārt 9. novembrī, Rēzeknes novada viesu mājā “Zaļā sala” notika noslēdzošais seminārs, kura galvenā tēma bija kvalitatīva tūrisma produkta veidošana, pielāgošana dažādām mērķa grupām un esošo produktu kvalitātes uzlabošana. Šī semināra lektori bija Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma Tūrisma un komerczinību nodaļas vadītāja Anda Rezgale, Tūrisma un vides jautājumu speciālists, Juris Smaļinskis, viesmīlības un viesnīcu uzņēmējdarbības speciālists Aivars Provejs un radošās aģentūras SIA “Smart Raccoons” dizainere Inese Krivmane.

Semināri deva iespēju saņemt jaunas zināšanas. Apmācību semināru cikli radīja jaunus impulsus un idejas, gatavojoties jaunajai 2016.gada tūrisma sezonai.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA