Izsludināts projektu konkurss ES programmā „Erasmus jaunajiem uzņēmējiem”
Apskatīt komentārus (1)


14.06.2013


Eiropas Komisijas (EK) Uzņēmējdarbības un Rūpniecības galvenā Direkcija oficiāli izziņojusi pieteikšanos projektu konkursam,kas tiks īstenots mobilitātes programmas Erasmus jaunajiem uzņēmējiem (Erasmus for Young Entrepreneurs) ietvaros. Konkursa mērķis ir palīdzēt jaunajiem ES uzņēmējiem bagātināt savu pieredzi uzņēmumos, kurus vada pieredzējuši uzņēmēji citās ES dalībvalstīs. Līdz 2013. gada 9. jūlijam projektus var iesniegt organizācija (konsorcijā ar citām ES dalībvalstu organizācijām), kas vēlas kļūt par nosūtītājorganizāciju un piedāvāt biznesa iesācējiem doties 1–6 mēnešus ilgos apmaiņas braucienos pie pieredzējušiem uzņēmējiem.

 

Šī programma piedāvā iespēju biznesa iesācējiem doties 1–6 mēnešus ilgos apmaiņas braucienos pie pieredzējušiem uzņēmējiem, kas vada mazus vai vidējus uzņēmumus citās Eiropas valstīs. Šī programma atvieglo piekļuvi jauniem tirgiem un potenciālo biznesa partneru meklēšanu, kā arī ļauj pieredzējušiem uzņēmējiem izvērst jaunas darījumu attiecības un atklāt jaunas iespējas citās ES valstīs. Programmas ietvaros tiek līdzfinansētas ceļa un uzturēšanās izmaksas apmaiņas brauciena laikā.

 

Programma Eiropas Savienībā aizsākta pirms 4 gadiem, un Latvijā darbojas divas nosūtītājorganizācijas – Lietišķo Sieviešu Apvienība un biedrība "Baltijas jūras reģiona klasteru eksperti".

 

Organizācijas, kas vēlas kļūt par nosūtītājorganizāciju un piedāvāt biznesa iesācējiem doties 1–6 mēnešus ilgos apmaiņas braucienos pie pieredzējušiem uzņēmējiem, var līdz š.g. 9. jūlijam pieteikties projektu konkursam. Šajā projektu konkursā tiek īpaši aicinātas piedalīties biznesa atbalsta organizācijas, tirdzniecības kameras, biznesa inkubatori un citas organizācijas, kas nodrošina atbalstu jaunajiem uzņēmējiem.

 

Savukārt paši biznesa iesācēji, kas vēlas doties 1–6 mēnešus ilgos apmaiņas braucienos pie pieredzējušiem uzņēmējiem, var pieteikties pie tām organizācijām, kas jau ir saņēmusi nosūtītājorganizācijas statusu šīs programmas ietvaros. Jaunajiem uzņēmējiem plašāku informāciju par dalību Erasmus jaunajiem uzņēmējiem programmā skatīt internetā: www.erasmus-entrepreneurs.eu

 

Papildus jautājumus par projektu konkursu nosūtītājorganizācijas statusa saņemšanai sūtīt uz e-pastu: entr-erasmus-call@ec.europa.eu

 

Plašāka informācija (angļu valodā) par iespējām pieteikties un kļūt par nosūtītājorganizāciju Erasmus jaunajiem uzņēmējiem programmas ietvaros skatīt Eiropas Komisijas (EK) Uzņēmējdarbības un Rūpniecības galvenās Direkcijas mājas lapā.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA