Izsludināti projektu konkursi Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmā “Kultūra”
Apskatīt komentārus (0)


19.01.2016


Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma „Kultūra” atbalsta profesionālu mākslinieku un kultūras darbinieku radošos braucienus, mākslinieku rezidences un ilgtermiņa un īstermiņa sadarbības tīklu izveidi. Tās mērķis ir izveidot pamatu inovatīvai, dinamiskai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mākslas un kultūras dzīvei. Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas „Kultūra” darbības termiņš ir pagarināts vēl uz 3 gadiem no 2015. līdz 2017.gadam. Šo programmu kopīgi finansē Ziemeļvalstis un Baltijas valstis, un to administrē Ziemeļvalstu Kultūras punkts Somijā.

No 2015.gada 7.janvāra mobilitātes programmā „Kultūra” ir atvērta pieteikšanās divos moduļos:

1) atbalsts radošiem braucieniem: pieteikumus var iesniegt profesionāli mākslinieki un citu radošo profesiju pārstāvji visās mākslas un kultūras jomās, lai dotos radošā braucienā uz kādu no Baltijas valstīm vai Ziemeļvalstīm (brauciena ilgums 1-10 dienas). Finansiālais atbalsts paredzēts ceļa un uzturēšanās izmaksu segšanai. Braucieniem var pieteikties arī nelielas grupas (līdz 6 personām), ja visi grupas dalībnieki dodas uz vienu un to pašu vietu, vienā un tajā pašā laikā. Pieteikšanās termiņš līdz 2015.gada 6.februārim.
Plašāka informācija

2) atbalsts mākslinieku rezidencēm: finansiālais atbalsts paredzēts mākslinieku rezidenču centriem Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, lai tie varētu uzņemt profesionālus māksliniekus un kultūras darbiniekus no citām šī reģiona valstīm. Tiek segtas ceļa, uzturēšanās un citas tieši ar mākslinieka uzņemšanu saistītās izmaksas. Pieteikšanās termiņš līdz 2015.gada 4.februārim.
Plašāka informācija 
Kritēriji 

Pieteikšanās Ziemeļvalstu Kultūras punkta mājaslapā 

Informāciju sagatavoja:

Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā Marijas iela 13/3 (Berga Bazārs) Rīga, LV 1666

e-pasts:  info@norden.lv 

telefons: +371 67820089 fakss: +371 67213233
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA