Ielūgums uz diskusiju par Eiropas sociālo nākotni
Apskatīt komentārus (0)


01.12.2017


 

4.decembrī 9:30-11:30 Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā rīko diskusiju, kuras mērķis ir iezīmēt Eiropas sociālo nākotni, īpašu uzvaru liekot uz Eiropas sociālo tiesību pīlārā ietvertajiem principiem un tiesībām.

Kuri ir Latvijas iedzīvotājiem būtiskākie sociālie jautājumi, kurus nākotnē risināt Eiropas līmenī? Kā nodrošināt vienlīdzīgas iespējas un pieeju darba tirgū, godīgus darba apstākļus un sociālo aizsardzību un iekļaušanu? Uz šiem un citiem jautājumiem meklēsim atbildes diskusijas laikā, kurā piedalīsies:

  • Barbara Kauffmann, Nodarbinātības un sociālās pārvaldības vadītāja, Eiropas Komisijas Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļaušanas ģenerāldirektorāts
  • Ingus Alliks, Labklājības ministrijas valsts sekretārs
  • Aivita Putniņa, Latvijas Universitātes sociālantropoloģe un asociētā profesore

Diskusiju vadīs žurnālists Pauls Raudseps.

Piesaki savu dalību laicīgi, reģistrējoties http://ej.uz/socialaispilars līdz 1. decembrim!! Diskusija notiks angļu un latviešu valodā ar tulkojumu.

Gaidīsim visus 4. decembrī Eiropas Savienības mājā 2. stāvā plkst. 9.30-11:30!

*Diskusijas tiek rīkota, atskatoties uz 17. novembrī Gēteborgā, Zviedrijā, notikušo samitu. Tā laikā Eiropas valstu līderi kopā ar Eiropas Komisiju un Eiropas Parlamentu kopīgi proklamēja Eiropas sociālo tiesību pīlāru, kas uzsver kopīgo apņemšanos aizsargāt pīlāra 20 principus un tiesības. Vairāk par principiem var uzzināt šeit: ej.uz/20principi

Kristīne Liepiņa

Komunikācijas nodaļa

Eiropas Komisijas pārstāvniecība
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA