Ielu posmu rekonstrukcija Krāslavas pilsētā
Apskatīt komentārus (0)


14.06.2013


Projekta „Krāslavas novada ceļu tīkla rekonstrukcija uzņēmējdarbības veicināšanai, 2.kārta” ietvaros ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu (3.6.2.1.aktivitāte "Atbalsts novadu pašvaldību kompleksai attīstībai”) Krāslavas pilsētā ir uzsākta Sauleskalna, Vītolu un Vasarnieku ielu posmu rekonstrukcija. Projekta mērķis ir veicināt uzņēmumu pieejamību un satiksmes drošības uzlabošanu Krāslavas pilsētas teritorijā, veicot prioritāri svarīgāko ielu posmu rekonstrukciju. Vasarnieku ielā rekonstrukcijas darbus ir plānots veikt 470 m posmā no krustojuma ar Rēzeknes ielu. Papildus tiks veikta arī apgaismojuma, gājēju ietves, lietus ūdens kanalizācijas un satiksmes organizācijas līdzekļu izbūve un ierīkošana. Rekonstrukcijas darbus veic SIA „Latgales Ceļdaris”.

 

Rekonstrukcijas darbu (būvdarbu) izmaksas ir Ls 241 463.46. Rekonstrukcijas darbus ir plānots pabeigt līdz š.g. beigām. Sauleskalna un Vītolu ielu rekonstrukcijas darbus ir plānots veikt 367 m posmā. Papildus tiks veikta arī caurtekas rekonstrukcija, lietus ūdens kanalizācijas un satiksmes organizācijas līdzekļu izbūve. Rekonstrukcijas darbus veic SIA „Ošukalns”. Rekonstrukcijas darbu (būvdarbu) izmaksas ir Ls 143 518.25. Rekonstrukcijas darbus ir plānots pabeigt līdz š.g. beigām.


Projekta realizācija kopumā nodrošinās pilsētas konkurētspējas stiprināšanu, uzņēmējdarbības attīstību, darba vietu un sabiedrisko pakalpojumu pieejamību un sasniedzamību, dzīves vietas pievilcības un dzīves kvalitātes celšanos, izveidojot un pilnveidot kvalitatīvu, mūsdienīgu, drošu ielu un saistīto infrastruktūru. Projekta realizācija ievērojami samazinās ar transporta izdevumiem un satiksmes negadījumiem saistītus ekonomiskus zaudējumus.

 

3.6.2.1.aktivitātes "Atbalsts novadu pašvaldību kompleksai attīstībai” ietvaros 2013.gadā jūnija sākumā tiks uzsākti rekonstrukcijas darbi arī Latgales un Vienības ielās.


Andris Rukmans
Krāslavas novada dome
Projekta vadītājs
t.65620284
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA