ES māja un Pasaules Dabas Fonda Panda aicina apmeklēt Ziemassvētku radošo darbnīcu „Gatavosim dāvanas”
Apskatīt komentārus (0)


21.11.2013


ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu (PDF) aicina bērnus un viņu vecākus 14.decembrī no 11:00 – 13:00 apmeklēt Ziemassvētkiem veltīto radošo darbnīcu „Gatavosim dāvanas”. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28.

Ziemassvētki bez dāvināšanas prieka nav iedomājami, taču šobrīd, kad svētki kļūst arvien komerciālāki, ES māja un Pasaules Dabas Fonds vēlas atgādināt, ka lieliskas Ziemassvētku dāvanas un rotājumus iespējams pagatavot arī no dabai draudzīgiem un otrreiz izmantojamiem materiāliem. Šīs idejas iedvesmoti, ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu organizē Ziemassvētkiem veltīto radošo darbnīcu „Gatavosim dāvanas”, kuras laikā bērniem būs iespēja gan pagatavot unikālas dāvanas un rotājumus, gan iepazīties ar jaunākajām AtomArt multfilmām. „Skatīsimies animācijas studijas AtomArt bērnu filmas, kopā strādāsim radošajā darbnīcā, mācīsimies atpazīt dabai draudzīgo,” Panda uzsmaida un aicina līdzdarboties bezmaksas darbnīcās.

Pasākumā bērniem būs iespēja:

  • Uzzināt vairāk par otrreizējo materiālu izmantošanu, izgatavojot dažādas videi draudzīgas dāvaniņas;
  • Izgatavot savus unikālos sveču lukturīšus;
  • Izgatavot eglīšu mantiņas no dabīgiem un otrreiz izmantojamiem materiāliem;
  • Sagatavot pandas maskas ķekatām un uzzināt vairāk par mežu & to kā atrast Ziemsvētku egli, nenodarot pāri mežam;
  • Noskatīties jaunākās AtomArt un Vides Filmu studijas sagatavotās multfilmas;
  • Piedalīties dažādās aktivitātēs kopā ar Pasaules Dabas Fonda Pandu, u.c.

Pasākuma mērķauditorija – bērni vecumā no 5 – 10 gadiem. Ar bērniem darbosies un bērnus izglītos Pasaules Dabas Fonda simboliskais tēls – Panda, kuram palīdzēs fonda brīvprātīgie.

Pasaules Dabas Fonds Latvijā darbojas kopš 1991.gada, un tā mērķis ir veicināt sabiedrības informētību un izpratni par vides aizsardzības jautājumiem. Savas darbības laikā PDF organizējis dažādus pasākumus, tostarp, demonstrācijas, izglītojošas un informatīvas kampaņas, lobisma aktivitātes u.c.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija:

Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA