ES mājā atkārtota nodarbība par Eiropas projektu rakstīšanu
Apskatīt komentārus (0)


10.02.2015


Aicinām ikvienu interesentu 19.februārī no plkst.16:00 līdz 18:00 piedalīties praktiskajā nodarbībā „Kā rakstīt Eiropas projektu?” un noskaidrot, kas ir projekts, kā sagatavot pieteikumu, lai iegūtu ES finansējumu savu plānu īstenošanai. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.

Šogad Latvijā aktīvi tiks uzsākta 2014.-2020.gada ES fondu plānošanas perioda ietvaros finansēto programmu ieviešana. Lai veicinātu potenciālo projektu pieteicēju aktivitāti un sekmētu kvalitatīvu projektu iesniegumu sagatavošanu, lektors Jānis Aprāns nodarbībā sniegs praktiskus pieteikumu plānošanas un rakstīšanas ieteikumus.

Jānis Aprāns stāstīs, kas ir projekts, kā noteikt, vai tiešām projekts ir piemērotākais pastāvošās problēmas risinājums un kāda ir projekta pieteikuma pamatstruktūra. J.Aprāns dalīsies pieredzē un sniegs ieteikumus, kā sagatavot pieteikumu un veiksmīgi īstenot ES finansēto programmu projektus.

Nodarbībā aicināti piedalīties potenciālie projektu pieteicēji, kā arī jebkurš interesents.

Jānis Aprāns ir pētnieks Latvijas Universitātes Eiropas un sabiedrības attīstības studiju akadēmiskajā centrā. ES finansēto projektu ieviešanā strādājis kopš 2002.gada gan kā administrators valsts pārvaldes iestādēs, gan kā nolīgts projektu vadītājs un eksperts.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus nodarbībai pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Pasākums ES mājā tiek organizēts atkārtoti, reaģējot uz iedzīvotāju izrādīto interesi iegūt plašāku informāciju par Eiropas Savienības programmu projektu pieteikumu sagatavošanu.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA