ES māja aicina uzzināt, kā citās Eiropas valstīs gatavojas Ziemassvētkiem
Apskatīt komentārus (0)


16.12.2013


ES māja sadarbībā ar Polijas, Spānijas un Zviedrijas vēstniecībām ikvienu interesentu 17.decembrī aicina uz Ziemassvētku sajūtu pasākumu „Eiropa gatavojas Ziemassvētkiem”. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, pulksten 11:00.

„Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kas liek atplaukt cilvēku emocijām. Šis pasākums būs lieliska iespēja ne tikai sajust šo svētku burvību, bet arī uzzināt, kādas Ziemassvētku tradīcijas ir citās Eiropas valstīs,” stāsta ES mājas zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja Juta Šteinerte.

Pasākuma laikā ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt par Ziemassvētku gaidīšanas tradīcijām Polijā, Spānijā un Zviedrijā, ievingrināt balsi, izpildot zināmākās svētku dziesmas un pat nobaudīt dažu valstu tradicionālos gardumus. Pasākumu atbalsta Polijas vēstniecība, Spānijas vēstniecība un Zviedrijas vēstniecība.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija:

Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA