ES māja aicina uzņēmējus uz semināru par pieredzes apmaiņas iespējām
Apskatīt komentārus (0)


09.05.2013


21.maijā pulksten 15:00 ES māja sadarbībā ar biedrību „Baltijas jūras reģiona klasteru eksperti” aicina esošos un topošos uzņēmējus uz semināru par Eiropas Savienības (ES) programmu „Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” piedāvātajām iespējām doties apmaksātā pieredzes apmaiņas braucienā.

 

ES programma "Erasmus jaunajiem uzņēmējiem" (EJU) ir pārrobežu apmaiņas programma, kas dod iespēju un nodrošina finansiālu atbalstu jaunajiem uzņēmējiem, kuru uzņēmējdarbības pieredze ir līdz trīs gadiem, un tiem, kas gatavojas uzsākt uzņēmējdarbību, mācīties no pieredzējušiem uzņēmējiem, kuri vada uzņēmumus citās Eiropas Savienības valstīs. Pieredzes apmaiņa notiek, jaunajiem uzņēmējiem uzturoties pie pieredzējušiem uzņēmējiem, kas palīdz apgūt maza uzņēmuma vadīšanā nepieciešamās prasmes. Uzņemošā puse iegūst jaunas idejas savam uzņēmumam un iespējas sadarboties ar ārzemju partneriem vai uzzināt par jauniem tirgiem. Sākot ar šo gadu, biedrība "Baltijas jūras reģiona klasteru eksperti" organizē un koordinē Latvijas uzņēmēju apmaiņas braucienus EJU ietvaros.

 

Prioritārās jomas, kurās iespējama pieredzes apmaiņa ir tūrisms, piegādes ķēdes un loģistika, automobiļu ražošana, medicīna, lauksaimniecība, agrorūpniecība un pārtikas ražošana, linkopība, komercpakalpojumi, IT, celtniecība, metālapstrāde, radoša ekonomika, vides aizsardzība, atkritumu pārstrāde, energoefektivitāte, alternatīvā enerģija.

 

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – maijā ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta pilsoņu iniciatīvas jautājumiem.

 

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

 

Informāciju par ES programmu „Erasmus jaunajiem uzņēmējiem” skatīt www.balticexperts.eu un : www.erasmus-entrepreneurs.eu.

 

Papildu informācija:

Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja Tālr.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA