ES māja aicina bērnus apmeklēt radošo darbnīcu par vides jautājumiem
Apskatīt komentārus (0)


15.04.2013


ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu (PDF) aicina bērnus un viņu vecākus uz radošo darbnīcu „Kā ikdienā dzīvot videi draudzīgi?”. Pasākums notiks sestdien, 20.aprīlī, pulksten 11:00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28. Aprīlī ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta vides jautājumiem, kas mūsdienās kļuvuši par ļoti būtisku ikdienas sastāvdaļu. Lai veicinātu sabiedrības, it īpaši bērnu, izpratni par vides aizsardzības nozīmību, ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu organizē radošo darbnīcu bērniem un viņu vecākiem „Kā ikdienā dzīvot videi draudzīgi?”. Radošās darbnīcas laikā bērniem būs iespēja caur spēlēm un aktivitātēm izzināt dabas daudzveidības un aizsardzības jautājumus. „Skatīsimies animācijas studijas AtomArt bērnu filmas, kopā strādāsim radošajā darbnīcā, mācīsimies atpazīt dabai draudzīgo,” stāsta un smaidīgi pievienoties ikvienu aicina Panda.

 

Pasākuma mērķauditorija – bērni vecumā no 5 – 10 gadiem. Ar bērniem darbosies un bērnus izglītos Pasaules Dabas Fonda simboliskais tēls – Panda, kuram palīdzēs fonda brīvprātīgie.

Pasaules Dabas Fonds Latvijā darbojas kopš 1991.gada, un tā mērķis ir veicināt sabiedrības informētību un izpratni par vides aizsardzības jautājumiem. Savas darbības laikā PDF organizējis dažādus pasākumus, tostarp, demonstrācijas, izglītojošas un informatīvas kampaņas, lobisma aktivitātes u.c.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildus informācija:

Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA