EDIC Austrumlatgalē aicina balsot par labākajiem videoklipiem
Apskatīt komentārus (0)


07.04.2014


Europe Direct Informācijas centrs (EDIC) Austrumlatgalē izsludina balsošanu par labākajiem videoklipiem – aicinājumiem piedalīties 24.maijā gaidāmajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Videoklipus var apskatīt un par tiem nobalsot EDIC Austrumlatgalē sociālo tīklu kontos draugiem.lv (http://www.draugiem.lv/edic.austrumlatgale), facebook.com (https://www.facebook.com/EDAustrumlatgale) un twitter.com (https://twitter.com/ED_Austrum_LTG). Labākais video tiks noteikts pēc žūrijas vērtējuma (50 procenti) un videoklipu skatītāju vērtējuma (50 procenti), tas ir, saskaitot sociālajos tīklos pie katra video ieliktos „Patīk”, „Like” vai „retvītus” Twitter kontā. Balsot vari līdz 14.aprīļa pusnaktij. Pie vērtīgām balvām tiks gan labāko video autori, gan izlozes kārtībā arī pa vienam balsotājam katrā no sociālajiem tīkliem. Svarīgi atzīmēt, ka balvu saņēmēji tiks izlozēti starp tiem balsotājiem, kuri būs ne vien nobalsojuši par labāko video, bet arī pieteikušies par sekotājiem EDIC Austrumlatgalē lapām sociālajos tīklos.

Jāpiebilst, ka videoklipi veidoti EDIC Austrumlatgalē projekta „Balso un ietekmē” ietvaros. Projektā piedalījās jaunieši no Rēzeknes, Preiļu, Ludzas un Krāslavas pilsētām un novadiem. Vēl pirms paši jaunieši ķērās pie darba, lai izveidotu savus video, viņiem bija iespēja piedalīties meistardarbnīcās, kur četru dienu garumā Latgales Reģionālās televīzijas montāžas režisors un operators Sergejs Čakāns stāstīja par videokameras uzbūvi un funkcijām, par filmēšanas vides sagatavošanu, kadru, kompozīcijas un perspektīvu izvēli, kā arī par video apstrādi montāžas programmās.

Balso par, Tavuprāt, interesantāko video un 24.maijā nāc uz EP vēlēšanām, lai panāktu, ka astoņos Latvijai paredzētajos krēslos sēdētu labākie!

Madara Ļaksa,

Europe Direct Informācijas centra Austrumlatgalē vadītājas asistente
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA