Balsojums Gada Eiropas Cilvēks Latvijā
Apskatīt komentārus (0)


08.12.2016


 

Sācies balsojums par šā gada Eiropas cilvēka Latvijā titulu, kas ik gadu tiek piešķirts cilvēkam, kurš ar saviem darbiem devis vislielāko ieguldījumu Latvijas vārda popularizēšanā Eiropā un Eiropas kopējo vērtību integrēšanā Latvijā. Šobrīd vadībā izvirzījušies pieci titula kandidāti (sarindoti alfabētiskā secībā):
Andris Ambainis (kvantu fiziķis, matemātiķis)
Arnis Riekstiņš (uzņēmējs, SIA Mikrotīkls līdzīpašnieks)
Dace Melbārde (Latvijas kultūras ministre)
Laura Ikauniece-Admidiņa (vieglatlēte)
Otto Ozols (publicists)

Balsojiet: http://www.visidati.lv/aptauja/1233627559 
Kāpēc sabiedrība izvēlās šos cilvēkus? (citāti no balsotāju pamatojumiem)

Andris Ambainis
Izcils prāts, kas aktīvi virza zinātni un izglīto jaunos zinātniekus, tā popularizējot Latviju Eiropā un pasaulē. Pateicoties viņam, uz Latviju brauc mācīties nākotnes zinātnes zvaigznes, aug jauna matemātiķu paaudze. Ģeniāls Pasaules mēroga zinātnieks. Ambaiņa devums Latvijas un Pasaules zinātnē ir ar nākotnes kvalitātes plus zīmi.

Arnis Riekstiņš
Cilvēks, kurš rūpējas par Latvijas nākotni, nesavtīgi ieguldot GODĪGI un AR SMADZENĒM nopelnīto naudu valsts attīstībā. Moderna, veiksmīga un ilgtspējīga uzņēmuma vadītājs un mecenāts bez skaļiem paziņojumiem.

Dace Melbārde
Daces Melbārdes virsvadībā Latvijas kultūra ir sasniegusi jaunas virsotnes.
Gudrība, inteliģence, profesionālisms, patriotisms un pašcieņa, pārstāvot savu valsti kā līdzīgu starp līdzīgām citu Eiropas valstu vidū. Jaudīga ministre ar Latvijas un Eiropas elpu!

Laura Ikauniece – Admidiņa
Šī fantastiskā meitene ir mūsu Latvijas gods un lepnums! Olimpiādē izcili startēja. Pasaules un Eiropas čempionātos, kā arī Dimanta līgā. Laura savu slavu ar sviedriem un talantu ir izcīnījusi!

Otto Ozols
Šis cilvēks vienmēr objektīvi un konstruktīvi analizē pastāvošo situāciju valstī un Eiropā. Iedvesmojošs, gudrs, inteliģents! No visas sirds varu tikai vēlēt turpināt iesākto!!!

Aicinām balsot par TOP 5 kandidātiem līdz 15. decembrim. No 15. decembra līdz 29. decembrim balsojums turpināsies par trim visvairāk balsu ieguvušajiem kandidātiem.

Rīko: Eiropas Kustība Latvijā; Atbalsta: Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, ALTUM.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA