Akcelerācijas fondi gaida Tavas idejas!
Apskatīt komentārus (0)


27.11.2017


Ikviens inovatīvas agrīnas stadijas biznesa idejas īpašnieks aicināts pieteikties akcelerācijas fondiem, lai saņemtu nepieciešamo paātrinājumu biznesa idejas veiksmīgai komercializēšanai.

Akcelerācijas fondu prezentācijas pasākumā, kur pirmo reizi plašākai publikai sevi prezentēja visi trīs ‘Altum‘ publiskajā iepirkumā atlasītie fondu pārvaldnieki – ‘BuildIt Latvia‘, ‘Akcelerācijas fonds sadarbībā ar ‘Lattelecom’ un ‘Accelerace” un ‘Komercializācijas reaktora fonds‘. Katram fondam ‘Altum’ piešķirs Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu piecu miljonu eiro apmērā no kopējā 15 miljonu eiro finansējuma.

‘BuildIt Latvia’ komandā ir profesionāļi no Latvijas un Igaunijas – Matīss Neimanis, Renē Tonnisons un Aleksandrs Tonnisons – ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi darbā ar jaunuzņēmumiem, investīciju veikšanā tehnoloģiski ietilpīgos uzņēmumos, kā arī zinātnisku izstrādņu komercializācijā. ‘BuildIt Latvia’ programma ir paredzēta komandām, kas izstrādā tehnoloģiskus risinājumus ar potenciāli augstu starptautisko konkurētspēju.

Akcelerācijas fonds, kura darbība tiek īstenota sadarbībā ar ‘Lattelecom’ un ‘Accelerace’, veiks pirmssēklas investīcijas 40 000 eiro apmērā un sēklas investīcijas apjomā līdz 250 000 eiro. Primāri šī fonda pārvaldītāji investēs Centrāleiropas un Austrumeiropas jaunuzņēmumos, kas darbojas darba vides efektivitātes un automatizācijas jomās un jau ir guvuši sākotnējos ienākumus. Fonda vadības komandā startē jaunuzņēmumu vidē pieredzi guvušie Pēteris Marculāns, Dmitrijs Saikovskis un Deivids Vencels. Viņiem ir pieredze savu uzņēmumu veidošanā un pārdošanā, kā arī darbā akcelerācijas programmu un jaunuzņēmumu investīciju fondos ‘Techstars’ un ‘Accelerace’ un uzņēmumu pirkšanas un pārdošanas darījumos.

‘Komercializācijas reaktora fondam’ arī ir ilgstoša pieredze jaunuzņēmumu akcelerācijā, proti, septiņu gadu laikā fonds ir realizējis vairāk nekā desmit programmas, izveidojot vairāk kā 70 jaunuzņēmumus, kas spējuši piesaistīt investīcijas vairāk kā piecu miljonu eiro apmērā. Tā komandu veido Nikolajs Adamovičs, Ella Kalniņa, Lelde Stukle un Voldemārs Brēdiķis. Fonds orientējas uz augsto tehnoloģiju un zinātnes jaunuzņēmumiem Latvijā un Baltijā, kā arī Austrumeiropā un citās reģiona kaimiņvalstīs. Fonds ne tikai atlasa jau izveidojušos jaunuzņēmumus, bet veido jaunas komandas, apvienojot zinātniekus, kam ir idejas, un uzņēmējus, kas tic šo ideju komercializācijai.

Vairāk informācijas: http://www.labsoflatvia.com 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA