Aicinām uz iedvesmas pasākumu sievietēm „Uzdrošinies!”
Apskatīt komentārus (0)


25.02.2015


Tuvojoties Starptautiskajai sieviešu dienai un atzīmējot martu kā attīstības sadarbības mēnesi, kas veltīts sievietēm un meitenēm, Eiropas Savienības (ES) māja 6.martā plkst. 15.00 ielūdz uz tikšanos „Uzdrošinies!”, kurā būs iespēja izzināt iedvesmojošu sieviešu pieredzi un rast impulsu pārmaiņām savā dzīvē.

Tikšanos atklās Eiropas Parlamenta deputāte, rakstniece un diplomāte Sandra Kalniete.  Lai cildinātu sievietes uzņēmējas un veicinātu sieviešu savstarpējo solidaritāti, Sandra Kalniete pirms pieciem gadiem iedibināja balvu “Atdzimt no pelniem”. Šo gadu laikā konkursā deputātei izdevies iepazīt izcilas sievietes, kuras guvušas panākumus un palīdzējušas citiem. S.Kalniete: „Latvija ir stipro sieviešu zeme! Šeit dzīvojošo sieviešu dzīves stāsti ir paraugs grūtā brīdī.”

Savu dzīves stāstu pasākumā atklās Aija Kažoka, žurnāla ārstiem „Medicus Bonus” redaktore, kura pēc 50 gadu vecuma izvēlējās turpināt studijas maģistrantūrā. Kā Aija uzdrīkstējās mainīt savu dzīvi un kā viņai šobrīd sokas ar iecerēto mērķu sasniegšanu? Kāpēc ir būtiski neapstāties un turpināt izglītošanos?

Pieredzē dalīsies arī Gita Miruškina, juriste biedrībā „Patvērums „Droša māja””. Gita izstāstīs, kāda ir cilvēktirdzniecības realitāte Latvijā un ieteiks, ko būtiski zināt ikvienai sievietei, lai nepakļautu riskam sevi un aizsargātu tuviniekus. Kā neiekrist cilvēktirdzniecības slazdos, tiecoties pēc skaistas dzīves? Kāds atbalsts nepieciešams Latvijas sievietēm, lai apzinātos savu vērtību un pieņemtu drošus lēmumus?

Turpinājumā Zane Bojāre, sociālā uzņēmuma „Lude” līdzīpašniece, kura ieguvusi maģistra grādu filozofijā un iepriekš strādājusi par komunikācijas konsultanti, izstāstīs, kas viņu pamudināja mainīt nodarbošanos un kā izdevās vīziju pārvērst reālā uzņēmējdarbībā. Kā tapa sociālais uzņēmums „Lude”, ko Zane izveidoja kopā ar savu bērnības draudzeni Solvitu Kostjukovu un kurā ar senioru rokām no potenciāliem tekstila atkritumiem top dizaina paklāji? 

Tikšanās noslēgumā būs iespēja apgūt praktiskas, iedvesmojošas tehnikas pašapziņas celšanai. Izaugsmes trenere Ieva Kimonte ieteiks, kā izzināt emocijas un nonākt līdz lēmumam mainīt savu dzīvi, ja tā nav harmoniska. Kā sievietēm uzdrīkstēties un sasniegt mērķus?

Tikšanos vadīs Elvis Jansons. Aicinām pasākumā piedalīties sieviešu biedrību un organizāciju pārstāves, uzņēmējas, studentes, ikvienu interesentu!

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA