Aicinām sekot līdzi debatēm LTV1 tiešraidē par situāciju Eiropas Savienībā!
Apskatīt komentārus (0)


12.09.2017


 

Šonedēļ Eiropas Parlamentā Strasbūrā notiks politiski nozīmīgas debates par situāciju Eiropas Savienībā: starp Eiropas Komisijas priekšsēdētāju Žanu Klodu Junkeru, Eiropas Parlamenta priekšsēdētāju Antonio Tajāni un deputātiem.

Tradicionāli debates sākas ar priekšsēdētāja Junkera uzrunu par pašreizējo situāciju Eiropas Savienībā un viņa stratēģisko redzējumu par turpmāko attīstību, kas pēc tam interaktīva diskusijā tiek pārrunāts ar Eiropas Parlamentu. Eiropas Savienības iespējas un resursi cīņai ar terorismu, turpmākie lēmumi, risinot migrācijas krīzi, Eiropa pēc #Brexit – daži no tematiem, par kuriem gaidāmas diskusijas.

Debates septembra plenārsesijā kļuvušas par tradīciju, un šogad notiks jau 7. reizi. Tās notiks trešdien, 13. septembrī, laikā no pulksten 10:00 – 12:50 (Latvijas laiks).

Šogad pirmo reizi debates būs skatāmas tiešraidē Latvijas Televīzijā! Pirms debašu sākuma pulksten 9:50 Latvijas Televīzijas žurnālists Frederiks Ozols vadīs ievada diskusiju-sarunu ar ārpolitikas un Eiropas lietu ekspertu.

Aicinām Jūs izmantot unikālo iespēju un sekot līdzi debatēm un ekspertu diskusijai Latvijas Televīzijas 1. kanālā (LTV1) vai LTV tīmekļa vietnē http://ltv.lsm.lv/lv/ !

Debatēm Eiropas Parlamentā varēs sekot līdzi arī:
Eiropas Parlamenta tīmekļa vietnē http://www.europarl.europa.eu/ep-live/lv/schedule/#13092017 vai speciāli debatēm veltītajā vietnē http://www.soteu.eu/

Cieņā,
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā
Eiropas Savienības māja




      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:




Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA