Aicina piedalīties starptautiskā sieviešu dienas diskusijā
Apskatīt komentārus (0)


23.02.2016


EAPN-Latvia (Latvijas PretNabadzības Tīkls) laipni aicina Tavas organizācijas pārstāves (-jus) piedalīties Starptautiskās sieviešu dienas diskusijā, kas notiks š.g. 8. martā Eiropas Savienības mājā, Kamīna zālē 2.stāvā, sākums plkst. 11.00.

Diskusijas tēma: Saruna ar un par sievietēm Eiropas pārmaiņu laikmetā: likuma aizsardzība, vieta sabiedrībā, personiskā brīvība. Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar Sieviešu tiesību institūtu kā ikgadējās Starptautiskās sieviešu dienas atzīmēšana un saistībā ar to diskusija par (I) ES jaunākajām nostādnēm dzimumu līdztiesības jautājumos, par Latvijā pastāvošo likumdošanu un praksi dzimumu līdztiesības ievērošanā, par Labklājības ministrijas sagatavoto informāciju Koncepcijai dzimumu līdztiesības īstenošanai, par EP Konvenciju par vardarbības pret sievietēm un vardarbību ģimenē novēršanu un apkarošanu u.c., (II) sieviešu lomu un vietu Latvijas un Eiropas sabiedriskajā dzīvē: lēmumu pieņemšanas institūcijās, nabadzības novēršanas tīklos, jaunatnes un senioru organizācijās u.c., (III) Latvijas sieviešu nostāju personiskās brīvības saglabāšanā Latvijā un Eiropā: pret fizisko un psiholoģisko vardarbību, pret finansiālo un materiālo ierobežošanu, pret izteikšanās brīvību, pret apģērba, ceļošanas u.c. aizliegšanu.

Pasākuma noslēgumā paredzēta rezolūcijas pieņemšana.

Programmā (projektā): 4-6 referāti, Saeimas deputātu, Labklājības ministrijas speciālistu, pašvaldību pārstāvju, izglītības iestāžu un NVOvadītāju piedalīšanās diskusijā, dalībnieču diskusija, rezolūcijas pieņemšana, kafijas gads.

Interesentus pieteikties līdz š.g. 1. martam uz e-pastu lelde.calite@inbox.lvinfo@eapn.lv vai tel. 29664063. Dalībnieki tiek aicināti diskusijas laikā izplatīt savus informatīvos materiālus!

Par organizatoriem skatīt www.eapn.lv
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA