5.-12.klašu skolotājus aicina pieteikties starptautiskam eTwinning semināram Rīgā par starppriekšmetu sadarbību
Apskatīt komentārus (0)


08.03.2017


 

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai starptautiskā kontaktu veidošanas seminārā "Starppriekšmetu sadarbība mācību procesā un eTwinning projektos". Seminārs no 6. Līdz 9.aprīlim notiks Rīgā. Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 19.marts, aizpildot tiešsaistes anketu http://bit.ly/anketa_csriga_17. Semināra darba valoda – angļu. 

 

Semināra mērķis – veicināt skolotāju savstarpēju sadarbību skolēnu mācīšanās prasmju apguvē, kā arī pilnveidot skolotāju prasmes aktīva mācību procesa organizēšanā skolā, izmantojot mūsdienīgas mācību metodes un modernās tehnoloģijas. Mācību seminārs ir veidots no trīs savstarpēji saistītiem moduļiem, kur pirmajā paredzēta dažādu informācijas tehnoloģiju apguve, lai plānotu un īstenotu lielākus skolēnu darbus, piemēram, digitālo karšu veidošana, 3D modelēšana un vizualizācija, kā arī ērtu rīku apguve stundas darba dažādošanai un skolēnu mācību motivācijas paaugstināšanai. Otrais mācību modulis ir paredzēts plānošanas metodikas nostiprināšanai – kā plānot un īstenot lielākus mācību uzdevumus no satura izstrādes līdz kritēriju sagatavošanai. Trešais mācību modulis ir paredzēts projektu metodes apguvei un eTwinning projektu plānošanai.

Dalībnieki: skolotāji no Čehijas Republikas, Kipras, Latvijas, Lietuvas, Portugāles, Slovākijas, Turcijas

Tēma: "Starppriekšmetu sadarbība mācību procesā un eTwinning projektos"

Laiks: 2017.gada 6. līdz 9.aprīlis

Norises vieta: Albert Hotel, Dzirnavu iela 33, Rīga

Darba valoda: angļu

Dalībnieku skaits: 34 skolotāji (10 no Latvijas)

Nodarbību saturs seminārā tiek plānots, izmantojot aktīvās mācīšanās pieeju "mācies darot", līdz ar to nodarbību saturs tiks apgūts, veicot praktiskus uzdevumus atbilstoši sasniedzamajam rezultātam. Tas ļaus skolotājiem nostiprināt apgūtās prasmes un sekmīgāk nodot seminārā iegūtās zināšanas skolēniem un citiem kolēģiem skolā. Nodarbībās skolotājiem būs iespēja iepazīties ar citu skolotāju pieredzi, kā arī pārrunāt jautājumus, kas ir saistīti ar moderno tehnoloģiju un sociālo tīklu izmantošanu mācību darbā skolā.

Semināru vadīs Edgars Bajaruns, eTwinning vēstnieks, programmas “Iespējamā misija” absolvents, Siguldas pilsētas vidusskolas sociālo zinību, vēstures un fizikas skolotājs, kurš savā profesionālajā darbībā aktīvi izmanto modernās tehnoloģijas; Raivis Pauls, programmas “Iespējamā misija” absolvents, Ādažu vidusskolas fizikas un dabaszinību skolotājs, kurš darbā ar skolēniem aktīvi izmanto metodes skolēnu kritiskās domāšanas attīstīšanai.

Prasības pretendentiem:

=         Dažādu priekšmetu 5.līdz 12.klašu skolotājs

=         Reģistrējies www.etwinning.net

=         Ir idejas eTwinning projektiem

=         Var sazināties angļu valodā

=         Pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē

=         Gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

 

eTwinning sedz semināra dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Dalībnieks pirms pasākuma slēdz sadarbības līgumu ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru. Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning seminārs Rīgā”) vai zvanot uz 67358067.

 

Informācija par semināru eTwinning.lv tīmekļa vietnē: http://bit.ly/info_csriga_17

Semināra programma (angļu valodā): http://bit.ly/prog_csriga_17

 

eTwinning ir Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitāte, kura tiek īstenota, izmantojot projektu kā mācību metodi un nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, veicina pedagogu profesionālo pilnveidi IKT, metodikas un valodu jomā. Reģistrējoties eTwinning, skolotāji var īstenot projektus vietējā un Eiropas mērogā, izmantot bezmaksas tiešsaistes partneru atrašanas, sadarbības un projekta gaitas atainošanas rīkus, kā arī piedalīties vietējā un starptautiskā mēroga pedagogu profesionālās pilnveides pasākumos gan tiešsaistē, gan klātienē. Pašlaik eTwinning.net platformā reģistrējušies vairāk nekā 450 000 skolotāju. Informācija par citiem eTwinning pasākumiem – www.etwinning.lv.

Informāciju sagatavoja:

Baiba Suseja

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras

Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore

(eTwinning komunikācijas jautājumos)

Mūkusalas iela 41 (2.stāvs), Rīga, LV-1004, Latvija

Tālr.:   +371 67358067

www.etwinning.lv
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA