3. jūnijā aicinām biznesa uzsācējus uz semināru par aizdevumu un riska kapitāla programmām
Apskatīt komentārus (0)


20.05.2015


Šā gada 3. jūnijā Rīgā notiks seminārs „Aizdevumu un riska kapitāla programmas biznesa uzsācējiem”. Pasākuma laikā topošie un esošie uzņēmēji tiks informēti par šobrīd pieejamo valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, kā arī par plānotajiem ES fondu atbalsta pasākumiem 2014 .- 2020. gada plānošanas periodā.

Seminārā piedalīsies lektori no Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla, Riska kapitāla asociācijas, kā arī platformas „Labs of Latvia”. Pasākumā par savu uzņēmumu izaugsmi un izaicinājumiem pastāstīs SIA „dq makaweli, SIA “Edurio” un SIA “Froont” pārstāvji.

Seminārs notiks š.g. 3. jūnijā plkst. 10.00 Attīstības finanšu institūcijas Altum telpās (Doma laukums 4, Rīga). Dalība pasākumā – bezmaksas. Dalībai seminārā aicinām pieteikties līdz š.g. 2. jūnija plkst. 13:00, tiešsaistē aizpildot pieteikuma anketu šeit.  

Pasākuma dienas kārtība publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā. Papildu informācija par semināru pieejama Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: atbalstsuznemejiem@em.gov.lv, tālr.: 67013240).

Semināru organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā Attīstības finanšu institūciju Altum un TechHub Riga.

Evita Urpena
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

E-pasts: Evita.Urpena@em.gov.lvprese@em.gov.lv
Web: www.em.gov.lvwww.eu2015.lv
Seko mums Twitter: @EM_gov_lv
Youtube: https://www.youtube.com/ekonomikasministrija
Facebook: http://www.facebook.com/atbalstsuznemejiem
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA