127823

Varavīksnes skolēni #DID2023 aktivitātēs bibliotēkā
10.02.2023


Šogad, februārī, jau 20. gadu pēc kārtas Latvijā un vairāk nekā 170 valstīs visā pasaulē tiek atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena. Tās sauklis ir “Drošāks internets sākas ar Tevi!”, aicinot ikvienu rūpēties par savu drošību internetā un visiem kopā veidot labāku interneta vidi. 

Krāslavas Varavīksnes vidusskolas 8.b un 9.c klases skolēni ar klašu audzinātājām Natāliju Kirkiļeviču un Jeļenu Kļimovu izmantoja iespēju pilnveidot droša interneta lietošanas prasmes, apmeklējot pasākumu jauniešiem ,,Atmini nu!” Krāslavas novada centrālajā bibliotēkā.

Bibliotekāre Ilona ierosināja skolēnus noskatīties  sociālās kampaņas „Tu esi tas, ko Tu dari. Arī internetā” 6 video par tādām tēmām kā – cieņa citam pret citu, pārmērīga aizraušanās ar sociālo mediju izmantošanu, līdzsvars starp reālo un virtuālo pasauli. Skolēni minēja Krāslavas novada centrālās bibliotēkas speciāli drošības dienai izveidotas krustvārdu mīklas, pilnveidojot savas zināšanas par drošu interneta lietošanu. Kapteiņu Darjas un Sanitas komandas veiksmīgi atminēja krustvārdu mīklas.

Bibliotekāri Ilona, Viktorija un Margarita pateicās par aktīvu skolēnu iesaistīšanos bibliotēkas pasākumā.

Bildes skaties:
 
      Atpakaļ