Novadpētniecības nodarbības bibliotēkā

01.10.2024

Novadpētniecības nodarbības bibliotēkā...

Krāslavas novada bibliotēka 2024./2025. mācību gadā Krāslavas pilsētas izglītības iestāžu skolēniem piedāvā vienpadsmit nodarbības novadpētniecībā, kuru laikā tiks izzināta, pētīta mūsu pilsētas vēsture senā un ne tik senā pagātnē.

Nodarbību laikā skolēni varēs apgūt informācijas meklēšanas prasmi Novadpētniecības datubāzē, pārbaudīt savu erudīciju par notikumiem Krāslavas pilsētā 100 gadu garumā, izzināt 110 Krāslavas ielas, meklēt pēdas "Krāslavas ielai" visā Latvijā, minēt novadniekus, kuri ar savu darbu un talantu ir sekmējuši Krāslavas atpazīstamību, salikt puzli ar skaistu Krāslavas skatu un veikt vēl citas aktivitātes.

Novadpētniecības nodarbību piedāvājumu skatīt pievienotajās datnēs.

Pieteikšanās novadpētniecības nodarbībām un papildus informācija pie Novadpētniecības nodaļas vadītājas Annas Bartušas pa tālr. 65681114.

#NovadpētniecībasNodarbības #KNB #Krāslavasnovadabibliotēka #KrāslavasNB