Latvijas bibliotēkās iedzīvotājiem pieejami kalendāri un grāmatzīmes
Apskatīt komentārus (0)


18.12.2014


Iedzīvotāji aicināti bibliotēkās saņemt Tiesībsarga biroja sagatavotus kalendārus un grāmatzīmes. Tajās humora veidā ar karikatūrām skaidrots, kas ir cilvēktiesības, laba pārvaldība un tiesiskā vienlīdzība. Kalendāri un grāmatzīmes iedzīvotājiem ir bez maksas.

Informāciju, no kura datuma bibliotēkā būs pieejami kalendāri un grāmatzīmes, iespējams saņemt iedzīvotājam tuvākajā bibliotēkā. Dažās bibliotēkās kalendāri un grāmatzīmes ir pieejami jau tagad, citās – nonāks janvārī.

Lai skaidrotu, kas ir „cilvēktiesības”, „laba pārvaldība” un „tiesiskā vienlīdzība” informatīvas kampaņas ietvaros Tiesībsarga birojs izstrādāja kalendārus un grāmatzīmes. Savukārt sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un reģionālajām bibliotēkām tās būs pieejamas iedzīvotājiem Rīgā un visā Latvijā.

Pavisam kopā iedzīvotājiem informatīvās kampaņas ietvaros būs pieejami 70 000 kalendāru un 60 000 grāmatzīmju.  Karikatūras veidoja mākslinieks Edgars Sīms, savukārt kalendārus, grāmatzīmes un plakātus izgatavoja Talsu tipogrāfija. Projekta kopējās izmaksas ir 38 517.24 eiro.

 

Kalendārs

Grāmatzīmes 

Plakāts

Papildu informācija:

Ruta Siliņa

Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja

Komunikācijas un starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāja

tālr. 67201416

e-pasts Ruta.Silina@tiesibsargs.lv

mājas lapa: www.tiesibsargs.lv


      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA