Audzināšanas stunda bibliotēkā
18.10.2024

Bildes skaties https://ieej.lv/g1FLV

Audzināšanas stunda bibliotēkā.

Krāslavas ģimnāzijas 4.b klases audzēkņi ar klases audzinātāju Intu Beikuli kārtējo reizi ieradās Krāslavas novada bibliotēkā ar vēlmi uzzināt vairāk par mūsu valsts valodu, iepazīties ar latvisko uzziņu sistēmu internetā Letoniku, apskatīt Krāslavas Bērnu un jauniešu centra mākslas jomas pulciņa audzēkņu darbu izstādi ,,Nāc un radi”, Maijas Šuļgas gleznu izstādi “Mākslas un auduma simfonija”, Vjačeslava Aprupa gleznu izstādi “Uzziedi rudens noskaņā”, kā arī padarboties dažādās aktivitātēs, saistītās ar latviešu valodu. Skolēniem vairāk patika tests Letonika.lv ,,Uzzini, kuram no dižgariem Tu līdzinies!, video par latviešu valodu un tās attīstību „Latviešu valodas stāsts.” Noskaidroja, ka Letonika.lv sniedz unikālus, kvalitatīvus digitālos resursus par Latviju un latviešu valodu. Izlasītie fragmenti no skolēnu radošiem darbiem, ko katru gadu izdod Latviešu valodas aģentūra, lika saprast: ,,Valoda dzīvos,  ja Tu tajā domāsi, runāsi, rakstīsi.”

Ceram, ka sadarbība bija abpusējie lietderīga un interesanta.