115213

Ārlietu ministrija izsludina Latvijas starptautiskās atzīšanas "de iure" simtgadei veltītu konkursu jauniešiem
Apskatīt komentārus (0)


09.12.2020


2021. gada 26. janvārī atzīmēsim Latvijas Republikas starptautiskās atzīšanas de iure simtgadi. 

Ārlietu ministrija ceļā uz Latvijas starptautiskās atzīšanas simtgadi aicina jauniešus vecumā no 16 līdz 25 gadiem piedalīties video konkursā. Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības informētību un jauniešu izpratni par Latvijas starptautiskās de iure atzīšanas nozīmi, vienlaikus godinot Latvijas diplomātu darbu un ieguldījumu valstiskuma attīstībai. 

Konkursā var piedalīties ikviens Latvijas jaunietis vecumā no 16 līdz 25 gadiem, kuru interesē sabiedriskie procesi, starptautiskās attiecības un diplomātija, politika un vēsture. Lai pieteiktos dalībai konkursā, dalībniekam jāsagatavo līdz minūtei garš video, kurā tiek parādīts vai izstāstīts, kādam ir jābūt Latvijas diplomātam 21. gadsimtā. Video līdz 2021. gada 15. janvārim ir jāievieto savos sociālajos tīklos (vismaz vienā vai vairākos: Instagram, Facebook, Twitter), atzīmējot Ārlietu ministriju un lietojot tēmturus #diplomāts21gs, #ĀrlietuKonkurss un #LV100deiure.

Labākie video tiks pārpublicēti Ārlietu ministrijas sociālajos tīklos, un Ārlietu ministrijas žūrijas izraudzītie video autori tiks pie vērtīgām grāmatām par diplomātiju un atzinības balvām un suvenīriem no Ārlietu ministrijas.

Plašāk ar konkursa gaitu un nosacījumiem var iepazīties nolikumā.

 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA