Aicinām jauniešus pieteikties vlogeru konkursam!
Apskatīt komentārus (0)


15.02.2017


Izsludinam konkursu 15 – 17 gadus veciem puišiem un meitenēm, kas interesējas par IT un grib iedvesmot arī citus pētīt, izzināt un radīt savus IT risinājumus.

Lai pieteiktos konkursam jauniešiem līdz 17.martam jāaizpilda pieteikuma anketa un tai jāpievieno minūti garš video stāsts - kāda ir motivācija iesaistīties šajā projektā un kā jaunietis savā ikdienā izmanto jaunās tehnoloģijas.

J-TehLab ietvaros vasarā tiks uzņemtas vairāk kā divdesmit vlogu sērijas, kurās konkursa ietvaros izvēlētie trīs jaunieši skaidros astoņas ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām saistītas tēmas: kas ir programmēšana, kas ir dators, ievads elektronikā, robotika, mobilās iekārtas, internets, virtuālā realitāte, 3D modelēšana.

Pirms filmēšanas topošajiem vlogeriem notiks nodarbību sesijas, kuru ietvaros jaunieši nozares profesionāļu vadībā apgūs augstāk minētās tēmas un tiksies ar konkrēto jomu uzņēmumu pārstāvjiem. Nodarbību sesijas vadīs: prof.Leo Seļāvo, LU Datorikas fakultāte; uzņēmuma Scandiweb speciālisti; prof.Ivars Driķis, LU Datorikas fakultāte; Kārlis Berkolds, RTU Robotikas klubs; uzņēmuma Baltic3D  speciālisti; Austris Cīrulnieks un Artūrs Sosins.

Jau septembrī J-TehLab izglītojošie video būs brīvi pieejami jebkuram interesantam, kurš vēlas sevi pilnveidot IT un iespējams savu nākotni saistīt ar šo jomu.

Pieteikties 

Vairāk informācijas: info@irir.lv.

J-TehLab mērķis ir popularizēt gan meiteņu, gan puišu vidū jauno tehnoloģiju apguvi un jēgpilnu lietošanu, kā arī parādīt dažādās darba iespējas Latvijā šajā jomā. Projektu J-TehLab īsteno žurnāls IR, fonds Start(IT) un Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija LETERA. 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA