Konkurss “Digitālais apsveikums ES pilsētai Krāslavai”
05.04.2022

Krāslavas pilsētas dzimšanas diena tiek svinēta 16. aprīlī, jo 1923. gada 16. aprīlī Latvijas Valsts prezidents Jānis Čakste parakstīja Likumu par pilsētas tiesību piešķiršanu Krāslavas miestam.

Aicinām visus, kuri vecāki par 12 gadiem, iesaistīties konkursā “Digitālais apsveikums ES pilsētai Krāslavai”. Tās mērķis ir apsveikumu veidošana pilsētas dzimšanai dienai, izmantojot digitālos rīkus.

Kas ir nepieciešams:

• Izveidot elektronisko apsveikumu jebkurā formātā un jebkurā digitālajā rīkā (piemēram, CANVA).
  • Apsveikuma saturā varētu būt teksts, attēls un/vai video.  Ja apsveikums būs video formātā , tad videofails - *.mp4 formātā ar ierobežotu ilgumu (aptuveni 1,5 minūtes).
  • Atsūtīt sagatavoto apsveikumu uz kraslavasbiblioteka@inbox.lv līdz 20.04.2022.

Nosūtot mums sagatavotu elektronisko apsveikumu, Jūs piekrītat digitālu apsveikumu izmantošanai un publicēšanai, atbilstoši bibliotēkas pasākuma mērķim.

Interesantāko digitālu apsveikumu autorus sagaida pārsteiguma balvas no Krāslavas novada centrālās bibliotēkas un EK projekta Europe Direct Austrumlatgalē.

22. aprīlī plkst. 18:00 Krāslavas kultūras namā notiks noslēguma pasākums – konkursa rezultātu apkopošana un labāko autoru apbalvošana.